Чому саме Туреччина

Чому саме Туреччина? Мені здається там нудно
Туреччина — країна з сучасною інфраструктурою, розвинутим сервісом та гостинним населенням. Транспортне сполучення з Туреччиною дешеве, а візи для відвідування не потрібно. Турецька мережа марин (яхтенних портів) з супутніми сервісами найпотужніша в Середземномор'ї. Можливо Туреччина здається нудною з пляжного шезлонгу. Але інша Туреччина, з якою ми прагнемо вас познайомити — країна мальовничої природи, захопливих історичних пам'яток та живих традицій — не має нічого спільного з готельною точкою зору. 
Турецьке узбережжя Середземного та Егейського морів являють собою напрочуд мальовниче видовище. Це край незліченної кількості маленьких заток, півостровів та островів.В якому завгодно місці узбережжя за одну-дві години можна знайти затишну стоянку. Найцікавіша так звана «райська яхтенна зона» — частина узбережжя між Бодрумом та Фетхіє. Приблизно посередині її розташований Мармарис — точка початку та закінчення наших прогулянок, що відбуваються саме в цій зоні.Чого можна побачити цікавого?

Узбережжя рясніє природними та культурними пам’ятками. Завдяки відносній важкодоступності прибережних долин тут багато унікальних природних об’єктів. Особливо виділяються серед них гирло річки Дальян, в якому мешкають та плодяться велетенські морські черепахи caretta-caretta; Долина Метеликів, що являє собою каньон з водоспадом, в якому знаходять притулок мільйони екзотичних комах та місцеве мертве море – Олюденіз.

Гирло річки Дальян

Долина Метеликів

Олюденіз (Турецьке Мертве Море)

Культурні ж пам’ятки – це переважно споруди та їх залишки давньогрецької, візантійської доби та лицарські замки часів хрестових походів. Давньогрецьких пам’яток особливо багато. Що не дивно — саме на малоазійському узбережжі розташовані давньогрецькі мегаполіси Ефес, Пергам, Мілет, Галікарнас, Троя. Наші подорожі пролягають вздовж берегів давніх Карії та Лікії і ми маємо змогу відвідати багато пам’яток, в тому числі і такі, що доступні лише з яхти. Капітан, він же одночасно й гід, надає перевагу відвідинам ексклюзивних цікавинок, які доступні лише на яхті.

Також турецька особливість — велика кількість рибальських ресторанчиків, що розкидані тут і там по мальовничим затокам. Крім вечері з свіжої риби та органічних овочів, що ростуть поруч на грядках, ресторанчики надають змогу ошвартуватися на ніч біля зручного причалу. Звичайно, ці заклади розраховані виключно на яхтсменів і в інший спосіб відвідати їх неможливо.


Ми пройдемо там, де ви ще ніколи не були. Ви відчуєте величезну різницю між Туреччиною готельною та Туреччиною яхтенною. Ми відвідаємо багато природних та історичних цікавинок, яких важко або навіть не можливо дістатися в інший спосіб.