Маршрут з Бодруму навкруги затоки Гьокова

Цей Маршрут — Для Розслабленого Відпочинку

Спокійне море, помірний вітер, нетривалі денні переходи. Лише кілька маленьких селищ по дорозі. Більшість маршруту пролягає дбайливо відібраними мальовничими безлюдними затоками. Все, що потрібно для вашого релаксу або комфортного відпочинку з дітьми!

Безліч Різноманітних Пляжів

Тут — рай для любителів купатися і пірнати не тільки з яхти, а і з берега. Численні затоки, які ми будемо досліджувати, забезпечують комфортну стоянку і захист від будь якої негоди. 

Щоденні Піші Прогулянки

Гори, соснові та змішані ліси на березі — чудова нагода для піших прогулянок. Гуляємо щодня, різноманітнимо тривалість та складність.

Родзинка маршруту: руїни античного міста Кнідос

Відчуйте себе Індіана Джонсом! Це варто побачити. Ходити, робити маленькі відкриття, здійснювати ефектні фотосесії. При бажанні можна навіть накупити ексклюзивних сувенірів та повечеряти в ресторані.

Отже, маршрут:


День 1, субота: Бодрум острів Орак (10 морських миль)
Капітан приймає яхту, та закуповує продукти. Тим часом можна прогулятися набережною. Після передстартового інструктажу виходимо в море. Нетривалий перехід до мальовничої затоки з островами та півостровом, в якій зупиняємося на ніч на якорі.

День 2, неділя: Острів ОракАкбюк (30 морських миль)
Продовжуємо рух вздовж північного берега затоки Гьокова. На півдороги — зупинка на обід в селищі Чокертме біля причалу ресторану або на якорі в одній з невеликих бухт неподалік. Стоянка на ніч на якорі в маленькому курортному селищі Акбюк. Прогулянка селищем. Можлива вечеря в ресторані.

День 3, понеділок: АкбюкАнглійська затока (8 морських миль)
Короткий перехід на південний берег затоки Гьокова. Купання, піші прогулянки берегом. Переміщення в інші затоки при бажанні. День повного релаксу та імпровізації. Скористайтеся ним сповна!

День 4, вівторок: Англійська затока — острови Йеді (12 морських миль)
Потроху рухаємося на захід. Продовжуємо неквапливо досліджувати безліч мальовничих бухт, півостровів та островів, якими рясніє це узбережжя. Насолоджуємося купанням та пішими прогулянками сосновими лісами. Другий день повного релаксу.

День 5, середа: острови Йеді затока Мерсінджик (30 морських миль)
Найтриваліший в подорожі перехід вздовж мало не всього північного узбережжя півострова Датча. Зупиняємося на ніч і відпочиваємо в затишній затоці Мерсінджик на якорі.

День 6, четвер: затока Мерсінджик Кнідос (12 морських миль)
Перехід у Кнідос. Стоянка біля причалу або на якорі. Екскурсія залишками античного міста. Прогулянка на старовинний маяк на кінчику мису, що розділяє Середземне та Егейське моря. Можлива вечеря в ресторані.

День 7, п'ятниця: Кнідос Бодрум (25 морських миль)
Рано вранці стартуємо назад у Бодрум. При бажанні та наявності часу зупиняємося на острові Караада та купаємося в термальному джерелі. До 17:00 мусимо повертутися на базу. Здача яхти. Вечірня прогулянка містом. Прощавальна вечеря. Ночуємо на яхті і до 8:00 суботи звільняємо її.


Вищенаведений маршрут — це ідеальна схема. Погода вносить свої непередбачувані заздалегідь корективи у плани. Тому кожна подорож стає унікальною і не схожою на інші. Кожного ранку капітан пропонує кілька варіантів денного маршруту, виходячи з прогнозу погоди, міркувань безпеки та свого знання місцевості. Який саме обрати — залежить лише від вас.


ЗАМОВИТИ УЧАСТЬ У ГРУПОВІЙ ПОДОРОЖІ ЯХТОЮ
ЗАМОВИТИ УЧАСТЬ У ПОДОРОЖІ ЯХТОЮЗАМОВИТИ ПРИВАТНИЙ ТУР ЯХТОЮ
ЗАМОВИТИ ПРИВАТНИЙ ТУР ЯХТОЮ

Якщо не поспішаєте додому можна продовжити відпочинок пішим походом Карійським шляхом або джип- мото- чи вело мандрівкою півостровом Датча.ЗАМОВИТИ ДОДАТКОВУ МАНДРІВКУ