Маршрути з Мармарису

Збалансовані Маршрути Для Спокійного Відпочинку
Неквапливе пересування короткими переходами, тривалі прогулянки познайомлять вас з дивною природою та багатою історією узбережжя давніх Карії та Лікії. В цих маршрутах зроблено акцент на різноманіття природних пам'яток та дослідження автентичної кухні у численних рибальських ресторанах. Втім, й історичних цікавинок ви побачите чимало.

Мармарис знаходиться у центрі «райської яхтенної зони». 
Тому можливі маршрути в обох напрямках — на схід та на захід. Обидва напрямки рясніють цікавинками та варті уваги. 

Маршрут «ЛІКІЯ»День 1, субота: Мармарис Чіфтлік (12 морських миль)
Поки капітан приймає яхту, представники команди закуповують продукти. Після передстартового інструктажу віддаємо швартови. Нетривалий перехід в бухту Чіфтлік. Зупиняємося на ніч біля причалу рибальського ресторану. Вечеря в ресторані, вечірня прогулянка.

День 2, неділя: Чіфтлік Екінчік
 (19 морських миль)
Переходимо в Екінчік. Зупиняємося на якорі в безлюдній затоці в оточенні гір, що поросли сосновими лісами. Відпочиваємо, гуляємо берегом, купаємося з яхти і на пляжі. 

День 3, понеділок: Екінчік Гьобюн (28 морських миль)
Під час найдовшого переходу цієї подорожі насолоджуємося морем, вітром і сонцем. Вправляємося у керуванні яхтою та вітрилами. Зупиняємося на купання серед кришталево чистого моря вдалечині від берега. Входимо в затоку Скопеа та швартуємося до чудового рибальського ресторану. Гуляємо берегом — тут чудові краєвиди. Вечеряємо в ресторані.

День 4, вівторок: Гьобюн — затока Скопеа — Караджаорен (26 морських миль)
Після сніданку рушаємо в море і оглядаємо затоку Скопеа, що рясніє історичними пам'ятками та мальовничими краєвидами: острови ЯсиджаЛазні Клеопатрибухта Сарсалаінші цікаві місця. Перетинаємо затоку Фетхіе. Зупиняємося поплавати на глибині 1000 м. Повз острів Караджаорен з руїнами монастиря прямуємо до однойменного рибальського ресторану. Тут ми гуляємо берегом, вечеряємо і ночуємо.

Милуємося сходом сонця над горою Баба-Даг. Короткий перехід до Долини Метеликів. Прогулянка каньоном, що захоплює духна водоспад. Найсміливіші можуть скупатися у водоспаді та загадати бажання. Оглядаємо турецьке мертве море Олюденіз зі знаменитим пляжем, острів Гемілер (Св. Миколая) з залишками монастиря. Милуємося захопливим видовищем, коли одночасно в повітрі "висять" десятки різнокольорових парапланів, що стартують з велетенської гори Баба-Даг. Перетинаємо затоку Фетхіе і зупиняємося на якорі в безлюдній затоці Кизилкуйрук. 

День 6, четвер: бухта Кизилкуйрукострів БабаДалян (14+10=24 морські милі)
З ранку насолоджуємося купанням. При бажанні — піша прогулянка на залишки античного міста Ліде. По дорозі — чудові краєвиди на всю затоку Фетхіе. Виходимо в море. Зупиняємося на обід і купання під островом Баба. Ночуємо на якорі неподалік гирла річки Далян.

День 7, п’ятниця: Далян Мармарис (22 морські милі)
З ранку рушаємо на екскурсію човном по заплаві річки Дальян до руїн та некрополю античного міста Каунос (Caunos) та місць мешкання велетенських черепах каретта-каретта. Гуляємо островом Делік на маяк. Настає час повертатися до Мармарису. Після швартовки — прощавальна вечеря від капітана, вільна програма у місті. Ночуємо на борту. В суботу до 8:00 мусимо звільнити яхту. В очікуванні трансферу до аеропорту гуляємо містом. 


Маршрут «КАРІЯ»


День 1, субота: Мармарис — Чіфтлік (12 морських миль)
Поки капітан приймає яхту, представники команди закуповують продукти. Після передстартового інструктажу віддаємо швартови. Нетривалий перехід в бухту Чіфтлік. Зупиняємося на ніч біля причалу рибальського ресторану. Вечеря в ресторані, вечірня прогулянка.

День 2, неділя: Чіфтлік острів Кизил (31 морська миля)
Обходимо півострів Бозбурун. В затоках  Сьоют та Єсілова неспішно гуляємо між численими островами з зупинками на купання, пірнання з масками, прогулянки берегом. Оглядаємо середньовічну вежу на острові Киселі. Ночуємо на якорі під островом Кизил.

День 3, понеділок: острів КизилКнідос
 (36 морських миль)
Найдовший перехід цієї подорожі, тому вирушаємо серед ночі. По дорозі насолоджуємося морем і вітром. Вправляємося у керуванні яхтою та вітрилами. У Кнідосі зупиняємося на стоянку біля причалу або на якорі. Прогулянка на старовинний маяк на кінчику мису, що розділяє Середземне та Егейське моря. Можлива вечеря в ресторані.

День 4, вівторок: Кнідос Куруджа
 (29 морських миль)
Піша прогулянка Кнідосом який, безперечно, є перлиною регіону. Сувенірний шопінг. Купання, відпочинок. Після обід рушаємо до затоки Куруджа, де зупиняємося на ніч на якорі.

День 5, середа: Куруджа Бенчік Хісарьоню Орханіе Дірсек
 (9+18=27 морських миль)
Перехід до бухти Бенчік, де стаємо на якір. Піша прогулянка національним парком БенчикДосліджуємо острови затоки Хісарьоню. Оглядаємо візантійську церкву на острові Камерійє. Зупиняємося на ніч у затишній бухті Дірсек у ресторанного причалу. Піша прогулянка, вечеря в ресторані.

День 6, четвер: Дірсек Бузуккале (14 морських миль)
Перетинаємо затоку Єсілова та швартуємося до причалу ресторану у затоці Бузуккале. Піша прогулянка античною фортецею Лоріма. 

День 7, п’ятниця
 Бузуккале Гебексе Амос Мармарис (16+7+6=29 морських миль)
Стартуємо зрання, щоб до сніданку кинути якір в затоці Гебексе. Піша прогулянка, огляд руїн візантійської церкви. Наступний нетривалий перехід, і ще одна піша прогулянка. Цього разу на залишки античного міста Амос, з якого відкривається захопливий краєвид на всю Мармариську затоку. Повернення до Мармарису. Настає час повертатися до Мармарису. Після швартовки — прощавальна вечеря від капітана, вільна програма у місті. Ночуємо на борту. В суботу до 8:00 мусимо звільнити яхту. В очікуванні трансферу до аеропорту гуляємо містом. 


Вищенаведені маршрути — це ідеальна схема. Погода вносить свої непередбачувані заздалегідь корективи в плани, тому кожна подорож стає унікальною і не схожою на інші. Кожного ранку капітан, виходячи з прогнозу погоди, міркувань безпеки та знання місцевості, пропонує кілька варіантів денного маршруту. Який саме обрати — залежить лише від вас.


ЗАМОВИТИ УЧАСТЬ У ГРУПОВІЙ ПОДОРОЖІ ЯХТОЮ
ЗАМОВИТИ УЧАСТЬ У ПОДОРОЖІ ЯХТОЮЗАМОВИТИ ПРИВАТНИЙ ТУР ЯХТОЮ
ЗАМОВИТИ ПРИВАТНИЙ ТУР ЯХТОЮ