Піший похід Лікійським шляхом, західний маршрут


Тривалість: 7 днів
Вартість: 150 € з особи
Протяжність: 120 км

Точки старту і фінішу: Фетхіє — Патара.
Складність: йдемо як ідеться.
Формат: автономна мандрівка з ночівлею в наметах та самостійним харчуванням.
Сезон: квітень-травень, жовтень-листопад

ЗАПИТАТИ

Лікійський Шлях — Знаменитий Пішохідний Маршрут, що Входить в Десятку Найвідоміших у Світі

Його назва походить від Лікії — давньої цивілізації, теренами якої проходить шлях. Тому ми побачимо багато архітектурних пам'яток і стародавніх руїн багатьох епох, від сивої античності до пізнього Середньовіччя. Крім того, на нас чекає чудова субтропічна природа — примхливе поєднання скель, лісів та моря, що мерехтить безліччю захопливих краєвидів. 


Лікійська Стежка Має Протяжність 550 км

А саме від Фетхіе на заході майже до Анталії на сході. Здолання повного Шляху — справа непроста та довга, зазвичай його ходять частинами. Найпопулярніша східна, високогірна частина шляху. Ми ж пропонуємо вам скористатися нечастою нагодою ознайомитися з західною частиною маршруту.

Піший Похід — Це Можливість Якомога Ближче Познайомитися з Іншою Туреччиною

Ми побачимо захопливі гірські пейзажі. Купатимемося у безлюдних бірюзових бухтах. Відвідаємо автентичні гірські села та загадкові залишки античних міст. Пройдемо історичними шляхами, деякі з яких збудовані тисячоліття тому.


Західний маршрут Фетхіе — Патара

Ми почнемо з покинутого в 1923 році греками села Каякьой неподалік Фетхіє. Завітаємо до лагуни Олюденіз — турецького Мертвого моря з фантастичним пляжем. Кілька наступних днів нас будуть оточувати захопливі гірські краєвиди. Інколи на шляху будуть траплятися самобутні турецькі села, але переважно на нас чекають мальовничі каньони, долини та урочища, над якими підноситься велетень Баба-даг. Подекуди ми будемо спускатися і до моря, зокрема на пляж Кабак та до руїн візантійської фортеці Калабантія. На нас чекають вражаючі античні міста та фортеці Піднай, Сідіма, Летоон, Ксантос та Патара — місце народження святого Миколая. Поряд з яким найкращий у Туреччині 12-кілометровий піщаний пляж, на якому ми наостанок відпочинемо як слід. 

До вартості віднесено:
• послуги гіда;
• сніданки та вечері у виконанні гіда;
• табірне спорядження загального використання — казани, пила і т.і.;
• похідна аптечка.

У вартість не входить:
• переїзди по маршруту;
• вхідні квитки у пам'ятки;
• продукти харчування;
• туристична страховка.

Фоторепортажі з минулих подорожей можна переглянути тут і тут.

Цей тур є додатковим до подорожі яхтою і  влаштовується на замовлення. Тому маршрут, тривалість, протяжність та інші подробиці обговорюються і підлаштовуються під ваші бажання. Мінімальна кількість учасників — чотири. Для обговорення та запитань ЗВ'ЯЖІТЬСЯ ЗІ МНОЮбудь ласка, у будь-який зручний для вас спосіб.


ЗАМОВИТИ ДОДАТКОВУ МАНДРІВКУ