Маршрут з Фетхіе

Маршрут Для Фанатів Вітрил та Історії

Тривалі переходи, багато моря і вітру. Те, що потрібно, щоб отримати насолоду від польоту над хвилями! Водночас ми відвідуємо велику кількість історичних пам'яток. В тому числі і таких, яких можна дістатися лише яхтою. Природних цікавинок на маршруті теж багато.

Піші Прогулянки

Гори, соснові ліси, каньйон з водоспадом, одне з найколоритніших міст турецького узбережжя та численні історичні пам'ятки на березі — чудова нагода для піших прогулянок! Гуляємо щодня, різноманітнимо тривалість та складність.

Родзинка маршруту: антична фортеця Кекова (Сімена)

Унікальний, ні на що несхожий симбіоз сучасного рибальського селища Калекьой з античною фортецею Сімена. Таке можна побачити лише тут! Ходити, робити маленькі відкриття, здійснювати ефектні фотосесії. При бажанні можна накупити ексклюзивних сувенірів.Переваги Маршруту з Фетхіе

порівняно з маршрутами з Мармарису:

• більш зручний та короткий трансфер з аеропорту Даламан;

• ви одразу поринаєте в дивовижний світ іншої Туреччини, без необхідності витрачати час на вихід з шумної та людної урбанізованої зони Мармарису;

• вам стають доступні ефектні маловідомі місця як то Кекова, Аперлай, Каш.

• після закінчення подорожі яхтою ви можете відвідати культове місце парапланеристів усієї Європи — гору Баба Даг. При бажанні — здійснити політ парапланом у якості пасажиру.

При цьому вибір яхт та супутні сервіси у Фетхіе не поступається таким же в Мармарисі.


День 1 (субота): Фетхіе ресторан Караджаорен (14 морських миль)
Поки капітан приймає яхту, представники команди закуповують продукти. Після передстартового інструктажу віддаємо швартови. Нетривалий перехід до рибальського ресторану Караджаорен. Вечеряємо і святкуємо початок подорожі.

День 2 (неділя): ресторан КараджаоренКалкан (29 морських миль)
Милуємося сходом сонця над горою Баба-Даг. Після сніданку та ранкової прогулянки берегом рушаємо в Калкан. По дорозі практикуємося з вітрилами, зупиняємося на купання та перекуси. Стаємо на якорі в мальовничій бухті. Купаємося, відпочиваємо. Спостерігаємо за велетенськими морськими черепахами — саме тут їх багато.

День 3 (понеділок): Калкан Кекова (29 морських миль)
Рухаємося примхливим лабіринтом між островами. Протока між турецьким берегом з містом Каш та грецьким островом Megisti (Kastellorizo) навпроти — ледь сягає двох кілометрів. Розглядаємо грецьке містечко у бінокль у всіх подробицях. Невдовзі зупиняємося і плаваємо у жерлі доісторичного вулкану. Продовжуємо плутати між островів. Нарешті швартуємося до причалу одного з найкращих рибальських ресторанів в Туреччині. Гуляємо селом Калекьой, що являє собою унікальний симбіоз античних залишків та сучасних будівель. Оглядаємо музей в фортеці Сімена (відвідування платне) та давньолікійський некрополь. Вечеряємо в ресторані еталонною морською турецькою кухнею — свіжа риба та морепродукти, органічні овочі.

День 4 (вівторок): Кекова Аперлай — Каш (9+13=22 морські милі)
Зустрічаємо схід сонця в фортеці Сімена (за бажанням). Переходимо до затопленого античного міста Аперлай. Сюди можна потрапити лише яхтою! Сноркелінг, у тому числі затопленою частиною міста. Прогулянка берегом з ефектними залишками фортечних мурів, веж і всюдисущими тут лікійськими гробницями. Після ситного обіду рушаємо до найромантичнішого міста турецького середземноморського узбережжя — Кашу. Зупиняємося на якорі або швартуємося в марині (за бажанням, у вартість не входить). Гуляємо містом. Оглядаємо античний театр та лікійські гробниціНасолоджуємося атмосферою. За бажанням займаємося шопінгом та відвідуємо ресторани. 

День 5 (середа): Каш Патара — Олюденіз (18+23=41 морська миля)
Зі сходом сонця рушаємо до найдовшого піщаного пляжу Туреччини — Патари, що сягає 12 кілометрів. Зупиняємося на якорі і висаджуємося на берег, якщо дозволяє погода. Оглядаємо руїни античного міста Патара — місця народження св. Миколая. Гуляємо на одну з найвищих піщаних дюн в Туреччині. На ночівлю пересуваємося до турецького мертвого моря — Олюденіз.

День 6 (четвер): Олюденіз Долина Метеликівострів Гемілер — Гьобюн (3+4+14=21 морська миля)
Короткий перехід до Долини Метеликів. Прогулянка каньоном, що захоплює дух, на водоспад. Найсміливіші можуть скупатися у водоспаді та загадати бажання. Оглядаємо затоку Белджегиз з островом Гемілер (Св. Миколая) з залишками однойменного монастиря та островом Караджаорен теж з руїнами монастиря. Перетинаємо затоку Фетхіе, по дорозі можемо зупинитися поплавати на глибині 1000 м. Незабаром входимо в затоку Скопеа та швартуємося до чудового рибальського ресторану.

День 7 (п'ятниця): Гьобюн — затока Скопеа — Фетхіе (20 морських миль)
З ранку гуляємо берегом — тут чудові краєвиди. Рушаємо в море і з яхти оглядаємо затоку Скопеа, що рясніє історичними пам'ятками та мальовничими краєвидами: острови ЯсиджаЛазні Клеопатрибухта Сарсалаінші цікаві місцяМусимо повернутися у Фетхіе до 17:00. Після повернення в марину та швартовки — прощавальна вечеря від капітана, вільна програма у місті. Ночуємо на борту. В суботу до 8:00 мусимо звільнити яхту. Прогулянка Фетхіе в очікуванні трансферу до аеропорту Даламан. Якщо часу вдосталь — можлива поїздка на гору Баба-Даг і спуск на параплані на пляж Олюденіз.


Вищенаведений маршрут — це ідеальна схема. Погода вносить свої непередбачувані заздалегідь корективи у плани. Тому кожна подорож стає унікальною і не схожою на інші. Кожного ранку капітан пропонує кілька варіантів денного маршруту, виходячи з прогнозу погоди, міркувань безпеки та свого знання місцевості. Який саме обрати — залежить лише від вас.


ЗАМОВИТИ УЧАСТЬ У ГРУПОВІЙ ПОДОРОЖІ ЯХТОЮ
ЗАМОВИТИ УЧАСТЬ У ПОДОРОЖІ ЯХТОЮЗАМОВИТИ ПРИВАТНИЙ ТУР ЯХТОЮ
ЗАМОВИТИ ПРИВАТНИЙ ТУР ЯХТОЮ