Маршрут з Гьоджеку

Маршрут з Гьоджека має кілька переваг порівняно з маршрутами з Мармарису:
- більш зручний та короткий трансфер з аеропорту Даламан;
- ми опиняємося одразу в мальовничій затоці Skopea і одразу поринаємо в дивовижний світ іншої Туреччини, без необхідності витрачати час на вихід з шумної та людної урбанізованої зони;
- в звичайному прогулянковому темпі для нас стають доступні маловідомі місця як то Kekova (Simena), Aperlai, Kas.
При цьому вибір яхт та сервіс в Гьоджеку не поступається таким же в Мармарисі.


День 1 (субота): Старт з Гьоджеку (1). Адаптація та отримання початкового досвіду в затоці Skopea (2), що рясніє історичними пам'ятками та мальовничими краєвидами: острови Ясиджа, Лазні Клеопатри, бухта Сарсала, інші цікаві місця. Оглядаємо їх як з води, так і сходимо на берег. Зупиняємося на ночівлю на одній з числених якорних стоянок, або при бажанні швартуємося до чудового рибальського ресторану.

День 2 (неділя): Ранкова прогулянка берегом, перехід в Kalkan (3). Вітрильна практика з зупинками на купання та перекуси. Постановка на якір. Купання, відпочинок.

День 3 (понеділок): Перехід в Kekova (Simena) (4) По дорозі — лабіринт мальовничих островів між турецьким берегом та грецьким островом Megisti (Kastellorizo). Швартовка до причалу одного з найкращих рибальських ресторанів в Туреччині. Прогулянка селом Калекьой, що являє собою дивний сімбіоз античних залишків та сучасних будівель, в музей в фортеці Сімена (відвідування платне) та давньолікійського некрополя. Вечеря еталонною морською турецькою кухнею — свіжа риба та морепродукти, органічні овочі.

День 4 (вівторок): Зустріч схода сонця в фортеці Сімена (за бажанням). Перехід до затопленого античного міста Аперлай (5). Сноркелінг, прогулянка берегом. Перехід до затоки найромантичнішого міста турецького середземноморського узбережжя — Каш (6). Постановка на якір або швартовка в марині (за бажанням, у вартість не входить). Прогулянка містом, можливо відвідування ресторанів.

День 5 (середа): Перехід до найдовшого (20км) піщаного пляжу Туреччини — Патари (7). Зупинка на якорі, висадка на берег. Відвідування руїн античного міста Патара — місця народження св. Миколая. Прогулянка на одну з найвищих піщаних дюн в Туреччині. Перехід і зупинка на ніч на якорі в одній з безлюдних бухт, що оточені горами.

День 6 (четвер): Перехід до Долини Метеликів (8). Прогулянка каньоном на водоспад. Перехід затокою Белджегиз повз турецьке мертве море — Олюденіз, острів св. Миколая з залишками однойменного монастиря та острів Караджаорен (теж з руїнами монастиря). Зупинка на ніч або на якорі в мальовничій затоці з можливістю пішої прогулянки на хребет між двома затоками та розпалення вогнища, або за бажанням — у колоритного рибальського ресторана Караджаорен (9).

День 7 (п'ятниця): Повернення в Гьоджек (до 17:00). По дорозі можливість зупинитися на плавання в гроті і на глибині 1000 м, відвідати цікаві місця в затоці Skopea (2). Після повернення в марину та швартовки — прощавальна вечеря від капітана, вільна програма в містечку. Ночуємо на борту яхти.

День 8 (субота): О 8:00 мусимо звільнити яхту. Прогулянка Гьоджеком в очікуванні трансферу до аеропорту Даламан.

Опис маршруту є приблизним. В залежності від погодних умов, бажань та зацікавлень учасників подорожі можливі зміни як маршруту, так і графіку пересування.

Немає коментарів:

Дописати коментар