Азори


Азорські острови, що знаходяться в самісінькій середині Атлантичного океану — осередок унікальної природи та цивілізації. Дика та незаймана природа Азорів пропонує нам зустрічі з китами, кашалотами та дельфінами, що проводять літо саме в цьому районі Атлантики. А також — незабутні піші прогулянки величними кальдерами колишніх вулканів, фантастичну рослинність та екзотичну архітектуру давніх містечок з багатою історією. Кожен з островів має своє виразне обличчя. 

Терсейра і його столиця Ангра ду Ероїшму — середовище унікальної старовинної архітектури, що входить у всесвітню скарбницю ЮНЕСКО. 

Мальовничий Сан-Жорж — царина екзотичного рослинного світу та фантастичних краєвидів, які дещо нагадують Ісландію. Також це можливо найпівнічніше місце, де вирощують каву.

Столиця острова Файал — Орта — має давню славу місця відпочинку відважних мандрівників, що перетинають Атлантику під вітрилами. Їх і досі вистачає в міській марині. Ми обов'язково відвідаємо легендарне місце їх зустрічі — Peter Cafe Sport, якому нещодавно виповнилося 100 років. 

Острів Піку являє собою велетенський вулкан заввишки в 2400м. Це можливо наймолодший острів на Землі, що почав утворюватися лише у XVIII сторіччі. Острів складається з чорної лави і рясніє дивними печерами та іншими утвореннями вивержень вулкану. Незважаючі на вкрай несприятливі умови це — відомий центр виноробства.Вина з Піку відомі у всьому світі. 

Через безліч вкрай цікавих пам'яток на всіх островах подорож саме Азорами досить нетипова. Яхтою ми користуємося як транспортом при пересуванні між островами. Переходи довгі, до 14 годин. Тому ми чергуємо день під вітрилами з денними пішими та автомобільними прогулянками островами. Острова великі і являють собою гори, що здіймаються з океанської глибини. Тому з одного боку місця можливих стоянок обмежені єдиною мариною на острів. З іншого боку — без автівки багато побачити не встигнемо. Тому бажано закладати у бюджет подорожі оренду авто і мати в команді хоча б одного додаткового водія.Якщо ви шукаєте незвичайних вражень, відчуття свободи, мандрів. Якщо вам подобається отримувати нові навички та знання. Якщо вас приваблює можливість стати на деякий час матросом, членом команди вітрильника. Якщо ви любите пригоди в компанії друзів, цінуєте нагоду зміцнити стосунки в колективі. Якщо ви шукаєте незвичний спосіб проведення корпоративу, семінару чи тренінгу — у всіх цих випадках нам є що вам запропонувати.

Ніяких турбот — всю підготовку і забезпечення безпеки ми беремо на себе. Вам потрібно тільки зважитися на цю пригоду, надати необхідну інформацію, заплатити і збирати речі.

Чартер яхти і купівля авіаквитків вимагають завчасних дій. Тому мінімальний термін подачі заявки — 4 тижні до передбачуваного старту.Тури влаштовуються на замовлення для груп у 6 осіб. Для обговорення та запитань будь ласка зв'яжіться зі мною у будь-який зручний для вас спосіб. 

В разі, якщо ваша компанія являє собою готову команду (6 осіб) тур можна замовити на який завгодно зручний для вас час.

Контактна особа: Олексій Пилипенко
mail: olexa.pylypenko@gmail.com
faceboook: olexa.pylypenko
телефон (підключений до Whatsapp та Viber) : +38 095 912 0575

Немає коментарів:

Опублікувати коментар