Азорські острови


Азорські Острови — Осередок Унікальної Природи та Цивілізації
Азорські Острови знаходяться в самісінькій середині Атлантичного океану. Дика та незаймана природа Азорів пропонує вам незабутні піші прогулянки величними кальдерами колишніх вулканів та печерами, що були торовані потоками лави. Фантастичну рослинність та унікальні краєвиди, що на кожному острові різні. А також — можливість спостерігати за китами, кашалотами та дельфінами, що проводять літо саме в цьому районі Атлантики. 

Кожен з Островів Має Своє Виразне Обличчя
Унікальність Азорів і в культурній спадщині. Цей архіпелаг чи не єдиний у світі, що момент відкриття наприкінці XV ст. був повністю безлюдний. Давні містечка з багатою історією збудовані португальцями, предками сучасних мешканців. Тут цінують тяглість і традиційність. 
В цій подорожі ви ознайомитеся з островами центральної групи.

Терсейра і його столиця Ангра ду Ероїшму — середовище унікальної старовинної архітектури, що входить у всесвітню скарбницю ЮНЕСКО. 

Сан-Жорже — царина екзотичного рослинного світу та фантастичних краєвидів, які дещо нагадують Ісландію та Шотландію. Також це можливо найпівнічніше місце, де вирощують каву.

Файал та його столиця Орта — має давню славу місця відпочинку відважних мандрівників, що перетинають Атлантику під вітрилами. Їх і досі вистачає в міській марині. Ми обов'язково відвідаємо легендарне місце їх зустрічі — Peter Cafe Sport, якому нещодавно виповнилося 100 років. Острів фактично являє собою кальдеру вулкану, що вкрита кедровими лісами.

Піку 
являє собою правильний конус велетенського вулкану, що сягає 2400 м. Зазвичай вершина ховається у хмарах, тому нечасто можна побачити його у всій величі. Піку — дуже молодий острів, перша скеля з'явилася над поверхнею океану на початку XVIII ст. Через це острів має дуже мало ґрунту. Він переважно чорний завдяки лаві та вулканічного попелу, з яких він складається. Піку рясніє печерами та іншими дивними утвореннями вивержень вулкануОстрів рясніє дивними печерами та іншими утвореннями вивержень вулкану. Незважаючи на вкрай несприятливі умови Піку — відомий центр виноробстваВина з Піку відомі у всьому світі. 

Яхта — транспорт для пересування між островами 
Через безліч вкрай цікавих пам'яток на всіх островах подорож саме Азорами досить нетипова. Переходи довгі, до 14 годин. Тому ми чередуємо день під вітрилами з денними пішими та автомобільними прогулянками островами. Острова великі і являють собою гори, що здіймаються з океанської глибини. Тому місця можливих стоянок обмежені єдиною мариною на острів, і без автівки(-вок) багато побачити не встигнемо. Тому бажано закладати у бюджет подорожі оренду авто і мати в команді хоча б одного додаткового водія.


Тури влаштовуються на замовлення для груп у 6 осіб. Для обговорення та запитань будь ласка зв'яжіться зі мною у будь-який зручний для вас спосіб. 


ЗАМОВИТИ УЧАСТЬ У ГРУПОВІЙ ПОДОРОЖІ ЯХТОЮ
ЗАМОВИТИ УЧАСТЬ У ПОДОРОЖІ ЯХТОЮЗАМОВИТИ ПРИВАТНИЙ ТУР ЯХТОЮ
ЗАМОВИТИ ПРИВАТНИЙ ТУР ЯХТОЮ