Маршрут подорожі Азорськими островамиДень 1, субота

Прибуття на острів Терсейра (Terceira). Прогулянка містом Ангра ду Ероїшму (Angra do Heroismo) — пам'яткою світового значення. Колоритна старовинна забудова. Старовинні форти Сан Жуан Батішта, Сан Себастьан, палаци Капітаіш Женераіш та Бетанкур, церква Колежіу діж Жезуісташ, собор зі скарбницею.

Прийом яхти, купівля і завантаження харчових запасів.

Вихід в море ввечорі і нічний перехід до марини Велас на острові Сан Хорхе (Velas marina, Sao Jorge) — 55 морських миль.

День 2, неділя

Стоянка в марині Велас на острові Сан Жорж (Velas marina, Sao Jorge). Подорож островом прокатною автівкою.

Манадаш — старовинні садиби.

Кальєта — рай для фотографа та шанувальника архітектури. Рибний порт. Церква Санта Катаріна.

Faja dos Vimes — єдині в Європі плантації кави. Тут же кав'ярня, в якій можна посмакувати філіжанкою місцевої кави, а також купити зерна на сувеніри.

Портове місто Топу — місце, куди вперше ступила нога мореплавців XV ст. Старе місто. Порт. Садиба Іакова XVIII ст.

День 3, понеділок

Перехід марина Велас на острові Сан Жорж (Velas marina, Sao Jorge) — марина Орта на острові Файал (Horta marina, Faial): 25 морських миль.

Прогулянка Орта — затишним містечком з колоритною архітектурою. Старий портовий район. Церква Сан Сальвадор XVIIIст. З оригінальним внутрішнім оздобленням. Культове Peter Cafe Sport — ресторан, що вже більше ста років гостинно приймає морських мандрівників, які саме у марині Орта зупиняються на відпочинок при перетині Атлантичного океану.

День 4, вівторок

Переправа поромом на острів Піку (Pico) та прогулянка прокатною автівкою західною частиною острова.

Острів являє собою правильний конус вулкану, що сягає 2400 м. Зазвичай вершина ховається у хмарах, тому нечасто можна побачити його у всій величі. Піку — дуже молодий острів, перша скеля з'явилася над поверхнею океану на початку XVIII ст. Через молодий вік острів має дуже мало ґрунту, тому він переважно чорний завдяки лаві та вулканічного попелу, з яких він складається.

Відвідуємо унікальні печери Ґрута дас Торрес — горизонтальні тунелі правильної форми та величезного діаметру, які залишила по собі лава що витікала під час останнього виверження вулкану.

Дегустуємо знамениті білі вина з Піку, що вирощуються на вулканічному попелі серед лавових полів. Мрія кожного винного гурмана!

Якщо погода дозволяє та маємо настрій — підіймаємося на вулкан. До відмітки 1200 м існує ґрунтова дорога.

День 5, середа

Прогулянка яхтою вздовж південного узбережжя островів Файал та Піку у пошуках місць скупчення китів, кашалотів та інших великих морських ссавців, що проводять літо в цих водах. Спостереження за китами. Повернення в марину Орта. Ночівля на якорі.

При наявності часу та бажання — піша прогулянка в кальдеру вулкану, вкриту кедровими лісами. Власне майже вся територія острова це і є кальдера.

День 6, четвер

Перехід марина Орта на острові Файал (Horta marina, Faial) — марина Лахес на острові Піку (Lajes do Pico). 25 морських миль по прямій, з заходом на південь для спостереження китів до 50 морських миль

Прогулянка містом. Музей китобойства.

День 7, п'ятниця

Перехід марина Лахес на острові Піку (Lajes do Pico) — марина Ангра ду Ероїшму на острові Терсейра (Angra do Heroismo marina, Terceira): 55 морських миль. 

Повернення на базу. Здача яхти. Прощавальна вечірка.