Маршрут подорожі Азорськими островамиДень 1, субота: Ангра ду Ероїшму — Велас. 55 морських миль
Поки капітан приймає яхту — прогуляйтеся містом. Острів Терсейра (Terceira) і його столиця Ангра ду Ероїшму  (Angra do Heroismo) — середовище унікальної старовинної архітектурипам'ятка світового значення ЮНЕСКО. Колоритна старовинна забудова. Старовинні форти Сан Жуан Батішта, Сан Себастьан, палаци Капітаіш Женераіш та Бетанкур, церква Колежіу діж Жезуісташ, собор зі скарбницею. В вечорі, після передстартового інструктажу, віддаємо швартови. Нічний перехід до марини Велас на острові Сан Жорже  (Velas marina, Sao Jorge).

День 2, неділя: Подорожуємо островом Сан Жорже прокатною автівкою
Беремо в прокат автівку і рушаємо островом. Оглядаємо старовинні садиби Манадашу. Відвідуємо Кальєту з рибним портом та церквою Санта Катаріна, яка є раєм для фотографа та шанувальника архітектури. Смакуємо філіжанкою місцевої кави, а також купуємо на сувеніри зерна в кав'ярні на Faja dos Vimes — єдиній в Європі плантації кави. Завітаємо і в портове місто Топу — місце, куди вперше ступила нога мореплавців XV ст. Оглядаємо старе місто, порт, садибу Іакова XVIII ст.

День 3, понеділок: Велас на острові Сан Жорже (Velas, Sao Jorge) — Орта на острові Файал (Horta, Faial). 25 морських миль
Відносно невеликий по азорським міркам перехід між островами. Після швартовки гуляємо Ортою — затишним містечком з колоритною архітектурою. Оглядаємо старий портовий район, церкву Сан Сальвадор XVIII ст. з оригінальним внутрішнім оздобленням. Відвідуємо культове Peter Cafe Sport — ресторан, що вже більше ста років гостинно приймає морських мандрівників, які саме в Орта здавна зупиняються на відпочинок при перетині Атлантичного океану. Роздивляємося безліч графіті, які залишають на набережній команди яхт на згадку про успішний перетин половини Атлантики.

День 4, вівторок: прогулянка прокатною автівкою західною частиною острова Піку (Pico)
Переправляємося поромом на острів Піку. Якщо погода дозволяє та маємо настрій — підіймаємося на вулкан. До відмітки 1200 м існує ґрунтова дорога. 
Відвідуємо одні з них — унікальні печери Ґрута дас Торрес — горизонтальні тунелі правильної форми та величезного діаметру, які залишила по собі лава що витікала під час останнього виверження вулкану. Дегустуємо знамениті білі вина з Піку, що вирощуються на вулканічному попелі серед лавових полів. Мрія кожного винного гурмана!


День 5, середа: Орта — Орта, спостереження за китами
Виходимо в океан і неспішно пересуваємося вздовж південного узбережжя островів Файал та Піку. Шукаємо місця скупчення китів, кашалотів та інших великих морських ссавців, що проводять літо в цих водах. Милуємося цим вражаючим видовищем. Після повернення в марину Орта беремо прокатну автівку та об'їзджаємо острів по колу. Гуляємо пішки в кальдері вулкану, вкритій кедровими лісами. 

День 6, четвер: Орта на острові Файал (Horta marina, Faial) — Лахес ду Піку (Lajes do Pico). 25 морських миль
Пересуваємося не по прямій, з заходом на південь для спостереження китів. Тому маршрут може подовжитися до 50 морських миль. Після швартовки гуляємо містечком. Відвідуємо музей китобоїв.

День 7, п'ятниця: Лахес ду Піку (Lajes do Pico) — Ангра ду Ероїшму на острові Терсейра (Angra do Heroismo, Terceira). 55 морських миль
Найдовший перехід подорожі. Насолоджуємося океаном і рухом під вітрилами. Зупиняємося на купання. Після швартовки — прощавальна вечеря від капітана. Гуляємо містом, оглядаємо цікавинки, які не встигли відвідати перед початком подорожі. Ночуємо на борту. В суботу до 8:00 мусимо звільнити яхту. 


ЗАМОВИТИ УЧАСТЬ У ГРУПОВІЙ ПОДОРОЖІ ЯХТОЮ
ЗАМОВИТИ УЧАСТЬ У ПОДОРОЖІ ЯХТОЮЗАМОВИТИ ПРИВАТНИЙ ТУР ЯХТОЮ
ЗАМОВИТИ ПРИВАТНИЙ ТУР ЯХТОЮ

Якщо не поспішаєте додому можна продовжити подорож пішим походом островом Сан-Мігель або Шляхом Святого Якова (Camino Santiago Portuguese) Порту — Сантьяго де Компостела.ЗАМОВИТИ ДОДАТКОВУ МАНДРІВКУ