Спортивний MTB -тур (Кіпр): листопад-квітень


Тури проходять в національному парку Акамас — наймальовничішій місцевості Кіпру, що являє собою гірський хребет, оточений з двох боків морем. 230 квадратних кілометрів півострова Акамас рясніють сотнями километрів стежок, яких більше ніж достатньо для досліждень протягом п'яти днів активної їзди.

Розміщення відбувається в комфортному готелі у колоритному селі, що розташоване у самому сердці півострова Акамас. Неподалік готелю наявні ресторани, кав'ярні та крамниці.

Через гористу місцевість взагалі та каркаломні спуски зокрема, а також вірогідну спеку тури розраховані на досвідчених МТВ-велосипедистів, які регулярно їздять, тренуються та мають добрий рівень фізичної підготовки.

Тур триває 7 днів, з яких 5 днів їзди та 2 дні відпочинку.

День 1: Стежка Афродіти. Офроуд з нескладними підйомами. 32 км. 3,5-4,5 години. Складність помірна (середня швидкість 16 км/год).

День 2: Fontana Amorosa. Офроуд з технічними ділянками. 55 км. 5-6 годин. Складність від помірної до важкої (середня швидкість 14 км/год).

День 3: Каньон Авакас. Підйоми 6-8 град. з технічними ділянками. 28 км. 3,5-4,5 години. Складність помірно важка (середня швидкість 12 км/год).

День 4: Мис Arnaoutis. Підйоми 8-9 град. з великою кількістю технічних ділянок. 65 км. 6-7 годин. Складність важка (середня швидкість 12 км/год).

День 5: Paphos Forest - Stavros Tis Psokas. Підйоми до 12 град. та технічно складна стежка (одноколійна). 62 км. 6-7 годин. Складність дуже важка (середня швидкість 10 км/год).

Під час поїздок відбуваються регулярні зупинки. Під час яких можна попити, поїсти та зробити фотосесію.

Протягом 2 днів відпочинку, якими починається та закінчуються тур, можливі пішохідні та автомобільні екскурсії в Polis, Latsi та Paphos.

Кількість учасників у групі4-8.

Вартість туру€690 (в групі 4-6 учасників) або €650 (7-8 учасників).До вартості віднесено: 

• Прокат велосипедів Whyte T130sx full suspension; 
• Послуги велогіда — професійного спортсмена; 
• Напої та харчування на маршруті; 
• Технічна підтримка та евакуація на джипі (в разі необхідності);
• Розміщення у 2-місних номерах у комфортабельному сільському готелі; 
• Пішохідні екскурсії в перший та останній день туру. 


У вартість на включено: 

• Авіапереліт; 
• Трансфери; 
• Харчування; 
• Автоекскурсії (на замовлення).


Тури влаштовуються на замовлення для груп 4-8 осіб. Для обговорення та запитань будь ласка зв'яжіться зі мною у будь-який зручний для вас спосіб.


Контактна особа: Олексій Пилипенко
mail: olexa.pylypenko@gmail.com
faceboook: olexa.pylypenko
telegram: SkipperOlexa
телефон (підключений до Whatsapp та Viber) : +38 095 912 0575


Немає коментарів:

Дописати коментар