Лікійський шлях

Це один з найвідоміших піших маршрутів, що входить в світову десятку. Свою назву він отримав від давньої держави Лікія, теренами якої пролягає. На протязі більше ніж 500 км між Фетхіє та Анталією стежка подекуди заводить в гори, але переважно прямує прибережними схилами та інколи пляжами.

На такій величезній відстані на мандрівника подекуди чекають ділянки грунтових та асфальтових шляхів, але найчастіше це будуть непримітні козячі стежки, залишки старовинних доріг та давніх караванних шляхів.

Подекуди навіть доведеться перетинати кам’яні хаоси та голі скелі. На щастя стежка ретельно маркована, що дозволяє бути впевненим у тому, що не заблукав.

Час від часу шлях розгалужується на два або навіть три, що ведуть до різних цікавинок і згодом сходяться знову. На таких роздоріжжях стоять вказівники.

Різноманіття краєвидів додатково насичують мальовничі руїни античної та середньовічної доби, що дозволяє отримати унікальну суміш вражень кожного дня подорожі.Шлях прокладений таким чином щоб оминати міста, але раз на 15–25 км була змога зайти в село. Там можна знайти продуктову крамницю, їдальню та притулок на ніч у разі потреби. 

Весь інший час нічого не заважає спілкуванню з природою. В Туреччині немає законодавчих перешкод де завгодно ставити намети та розпалювати багаття.


Тому можлива як автономна подорож, так і мандрівка ні без чого з ночівлею в кемпінгах та харчуванням в їдальнях. Першому способу традиційно надають перевагу наші туристи, другому — західноєвропейці.

Для здолання всій відстані Лікійського шляху навіть в спортивному режимі знадобиться чи не місяць. Тому зазвичай його проходять ділянками по 100–150 км, розраховуючи на тиждень часу. Автобусний транспорт в Туреччині дуже розвинутий. Це дозволяє без проблем вийти на старт та навпаки зійти з маршруту чи не в який завгодно точці.


Подивитися більше світлин

Маршрут: Фетхіє - Патара - Каш - Кекова - Міра(Демре)

Протяжність: 120 км.
Тривалість: 7 днів.


Формат: автономна мандрівка з ночівлею в наметах та самостійним харчуванням.Вартість окремого походу: 200 € з особи (група 4-5 осіб) або 180 € з особи (група 6-7 осіб).
Вартість походу, доданого до яхтенного: 150 € з особи (група 1-4 осіб) або 130 € з особи (група 5-7 осіб).До вартості віднесено:

• послуги гіда;
• закупівля продуктів харчування;
• сніданки та вечері у виконанні гіда;
• табірне спорядження загального використання — казани, пила і т.і.;
• похідна аптечка;
• страховка на час перебування в Туреччині.

В вартість не входить:
• авіаквитки в обох напрямках;
• трансфери;
• прокат особистого спорядження;
• вартість відвідування туристичних об'єктів.

На замовлення можливо змінити маршрут, протяжність а також формат з автономної подорожі на трекінг (з ночівлею в кемпінгах та харчуванням в їдальнях).


Контакти:
Контактна особа: Олексій Пилипенко
mail: olexa.pylypenko@gmail.com
faceboook: olexa.pylypenko
telegram: SkipperOlexa
телефон (підключений до Whatsapp та Viber) : +38 095 912 0575

Немає коментарів:

Дописати коментар