Авто-мото тур Каппадокія

 Тривалість: до 10 днів
Протяжність: до 2000 км
Ціна: договірна
Формат: подорож прокатними автівками та мотоциклами
Сезон: квітень—листопад
Місце старту-фінішу: Фетхіе

ЗАПИТАТИ

Протяжність, тривалість і відповідно ціна цієї подорожі легко корегується на ваше бажання. 

В найдовшій його версії ви відвідаєте знаменитий Памуккале, вражаючі печери та антічне місто неподалік. Побачите велетенські високогірні озера, куди майже не доїжджають туристи та прогуляєтеся мальовничою ущелиною. Дослідите Каппадокію, з її долинами "димарів фей", заповідниками, замками, печерними церквами і навіть підземними містами. При бажанні — здійсните політ повітряною кулею.

На зворотному шляху ви проїдете легендарними Кілікійськими воротами. Побачите залишки одного з найдавніших у світі міст (9000 років!!!), фортецю-острів і загадкові барельєфи на скелях. Спуститеся у печери, які давні греки вважали входами у пекло і в рай. Оглянете романтичні руїни покинутого античного міста та ефектний замок хрестоносців. Пройдетеся захопливим каньйоном. А наприкінці цієї насиченої мандрівки ви відвідаєте античне місто Миру Лікійську з вражаючим театром та саркофагом Миколая Чудотворця.

Ця мандрівка є додатковою до подорожі яхтою і  влаштовується на замовлення. Тому маршрут, тривалість, протяжність та інші подробиці обговорюються і підлаштовуються під ваші бажання. Для обговорення та запитань ЗВ'ЯЖІТЬСЯ ЗІ МНОЮбудь ласка, у будь-який зручний для вас спосіб.