Про себеВітаю і дякую, що завітали на цю сторінку!
Моє ім'я Олексій Пилипенко. Я мандрівник з більш ніж двадцятирічним досвідом. 


Подорожую пішки, велосипедом, автівкою. Але найбільше мандрівок здійснив на позашляховому мотоциклі. Найдовша з них — Близьким Сходом (Туреччина, Сирія, Грузія) в 2008 році. 

Працював журналістом у вітчизняних моточасописах "Мотодрайв" та "БАЙК".
Останнім часом захоплююсь переважно вітрилами. 

Приймав участь в проекті «Русич», в складі якого на репліці давньоруської лодії перетнув половину Індійського океану від Шрі-Ланки до Тайланду (1300 морських миль). 

Навчався у легендарного турецького яхтсмена Cumhur Gökova

У 2018 році підвищив кваліфікацію. На цей час маю ліцензії ISSA Offshore Skipper та ISSA Professional VHF (Short Range Certificate), навички надання первинної медичної допомоги та рятування на воді.

Захоплення подорожами переросло в бажання поділитися враженнями від маловідомих місць та незвичних способів відпочинку. Тому я зайнявся створенням авторських турів найцікавішими місцями, які я відвідував. Які з радістю пропоную вам.

Я завзятий мандрівник, і отримую неабияку насолоду від відкриття для себе нових шляхів та напрямків. Під час подорожей я зазвичай не маю плану та свідомо оминаю так звані must have об'єкти. Завдяки спілкуванню з місцевими, інколи випадково, а подекуди й інтуїтивно натрапляю на маловідомі широкому загалу цікавинки, яких часто не знайдеш в жодному путівнику. Найкращі маршрути - дбайливо, як для себе, відібрані — я радий запропонувати вам.

Якщо ви поділяєте мої смаки що до подорожей, як то:
більше за комфорт all inclusive та колекціонування стандартних пам'яток цінуєте можливість відвідати недоступні звичайним туристам місця.
якщо ви прагнете свободи, вам до вподоби смак справжнього життя і пригод.
якщо ви шукаєте можливість отримати новий досвід, змінити на час звичний спосіб життя.
бажаєте відчути себе тим, ким ще ніколи не були — наприклад, матросом малого вітрильника.

Впевнений — ми порозуміємося! Основний напрямок моєї діяльності — подорожі вітрильною яхтою. Цей спосіб відпочинку стає дедалі все більш популярним, але мої пропозиції суттєво відрізняються від звичайних яхтенних турів:
Головне: це не відпочинок, а справжні пригоди! На час подорожі Ви отримаєте змогу стати справжнім матросом — членом команди вітрильника. Ви навчитеся вправлятися зі стерном та вітрилами, в'язати морські вузли, будете приймати участь в керуванні судном та готувати їжу. Дайте мені тиждень — і ви станете морським вовком!
Я уникаю відвідування населених пунктів, замість них намагаюся показати якомога більше природних та історичних цікавинок.
Щодня відбувається тривала пішохідна прогулянка або екскурсія. Маршрути рясніють неповторними бухтами і мальовничими островами, щедро всипані красами природи та історичними пам'ятками багатьох епох і цивілізацій. У тому числі таких, куди можна потрапити лише з яхти.
Щовечора ми будемо зупинятися на ніч у новому мальовничому місці та милуватися зоряним небом вдалині від селищ та міст.
Ми будемо мати змогу палити багаття та влаштовувати пікніки на березі.

Крім того, ми будемо засмагати і купатися — поруч з берегом і на кілометровій глибині. Займатися сноркелінгом і рибною ловлею. Зустрічатися з дельфінами та велетенськими морськими черепахами.

Зазвичай я пропоную подорожі яхтою в Туреччині та Греції, але на замовлення можливо влаштувати мандрівку в якій завгодно точці земної кулі, де в наявності чартерні яхти. Подорожами яхтою мої пропозиції не обмежуються. Тільки у мене на додаток до подорожі яхтою або окремо можна замовити також:
піші походи Лікійським шляхом, Карійським шляхом, Стежкою Св. Павла (Туреччина) та півостровом Акамас (Кіпр);
подорож джипами півостровом Рашидіе (Туреччина);
велоподорожі півостровом Рашидіе (Туреччина) або півостровом Акамас (Кіпр);
подорож на мотоциклах ендуро півостровом Рашидіе (Туреччина);
а також автотур з елементами трекінгу навкруги озера Ван в Туреччині.Контакти:
mail: olexa.pylypenko@gmail.com

faceboook: olexa.pylypenko

телефон (підключений до Whatsapp та Viber) : +38 095 912 0575

Немає коментарів:

Опублікувати коментар