Побутові умови на яхті

Яхти, на яких ми пропонуємо подорожувати, являють собою не тільки безпечний засіб пересування, а й цілком комфортне житло. Три пасажирські каюти обладнані двохспальними ліжками. 

На борту присутній гальюн (морський туалет), камбуз (газова плита з необхідним кухонним обладнання), і навіть теплий душ з прісною водою. Запаси якої, щоправда, обмежені.


Салон, або кают-компанія це відповідник вітальні та яхті. Тут відбувається спілкування та харчування, якщо погода не сприяє проводити час на свіжому повітрі, в кок-піті Камбуз — кухня нашого плавучого готелю. Тут є все необхідне для приготування та споживання їжі: газова плитка, посуд, мийка.Носова каюта — зазвичай найспросторіша та найкомфортніша.Одна з кормових кают.
Гальюн  морський туалет. Для змивання унітазу застосовується ручний насос. Кран умивальника — за сумісництвом душ. В підлозі обладнаний резервуар для води та електричний насос для відкачування каналізації за борт.

Обладнання надає змогу цілком автономно провести тиждень в морських пригодах, дослідженні важкодоступних півостровів та островів та у відпочинку. 
Яхти обладнані всім необхідним рятувальним спорядженням та засобами зв’язку. Більшість часу навіть можливо користуватися мобільним інтернетом.

Немає коментарів:

Дописати коментар