Подорожі яхтами


Подорожі яхтами — здавна шанований в Європі різновид відпочинку — тільки набуває популярності на наших теренах. Поширене упередження — вважати сейлінг розвагою елітарною та дорогою. Можливо, так було колись. Але зараз вартість туру на вітрильній яхті фактично тотожня вартості традиційного готельно-пляжного відпочинку класу люкс. За ті ж самі гроші замість одного пляжу та краєвиду з вікна ви в змозі отримати свободу руху, можливість кожного дня самостійно обирати нові, цікаві саме для вас місця. Летіти над хвилями під свист вітру в снастях, ляскання вітрил та дзюрчання води. Ловити солоні бризки в обличчя. Долучитися до керування вітрильником. Купатися, коли під тобою кілометрова прірва. Спілкуватися з дельфінами. Рибалити та займатися сноркелінгом. Зустрічати схід сонця в затишних безлюдних затоках. Вечеряти з відчуттям приємної втоми після дня боротьби з вітром та хвилями. Гуляти мальовничими горами, проваллями та каньонами. Відвідати загадкові руїни давніх міст, фортець та палаців, в які неможливо потрапити з екскурсією.

Крім того, подорожі під вітрилами це не тільки відпочинок, а справжні пригоди! На відміну від більшості конкурентів ми активно залучаємо всіх бажаючих учасників до процесу керування яхтою. На час подорожі Ви отримаєте змогу стати справжнім матросом — членом команди вітрильника. Ви навчитеся вправлятися зі стерном та вітрилами, в'язати морські вузли, будете приймати участь в керуванні судном та готувати справи місцевої кухні. Дайте тиждень нашому капітану — і ви станете морським вовком!
Також наші тури відрізняються від більшості інших пропозицій наголосом на активний відпочинок під час перебування на суходолі, а не на відвідування ресторанів та дискотек. Ми кожен день здійснюємо тривалі піші прогулянки прородними та історичними пам'ятками. 

Відпочинок під вітрилами доступний цілий рік. Наприклад, в Туреччині сезон триває з квітня по листопад. Весь цей час, за виключенням високого сезону в липні-серпні, температура повітря та води цілком комфортна. Влітку ж тут надто спекотно. Тому краще звернути увагу на дещо північніші Грецію, Італію, Францію або Іспанію. Взимку ж вибір не менший — від відносно бюджетних Азорських та Канарських островів до Карибів, Тайланду та навіть Французької Полінезії.


Зазвичай ми ночуємо на якорній стоянці або біля причалу. В разі потреби інколи можливо заходити на ночівлю в марину (спеціалізований порт для яхт). Але це буде коштувати додаткових грошей. 


Крім країн Середземномор'я також на замовлення можливі яхтенні подорожі в Атлантиці (Азорські та Канарські острови), на Карибах, в Південно-східній Азії (Тайланд, Малайзія,, Балі) Полінезії та інших куточках земної кулі, привабливих для вітрильних подорожей.

Якщо ви шукаєте незвичайних вражень, відчуття свободи, мандрів. Якщо вам подобається отримувати нові навички та знання. Якщо вас приваблює можливість стати на деякий час матросом, членом команди вітрильника. Якщо ви любите пригоди в компанії друзів, цінуєте нагоду зміцнити стосунки в колективі. Якщо ви шукаєте незвичний спосіб проведення корпоративу, семінару чи тренінгу — у всіх цих випадках нам є що вам запропонувати.

Ніяких турбот — всю підготовку і забезпечення безпеки ми беремо на себе. Вам потрібно тільки зважитися на цю пригоду, надати необхідну інформацію, заплатити і збирати речі.

Чартер яхти і купівля авіаквитків вимагають завчасних дій. Тому мінімальний термін подачі заявки — 4 тижні до передбачуваного старту.

Тури влаштовуються на замовлення для груп 4-8 осіб. Для обговорення та запитань будь ласка зв'яжіться зі мною у будь-який зручний для вас спосіб.

Контактна особа: Олексій Пилипенко
mail: olexa.pylypenko@gmail.com
faceboook: olexa.pylypenko
телефон (підключений до Whatsapp та Viber) : +38 095 912 0575

1 коментар:

  1. Это самый лучший отдых. Не похожий ни на что. Полный отрыв от обыденности.

    ВідповістиВидалити