Співробітництво

Про себе

Мене звуть Олексій Пилипенко. Я мандрівник з більш ніж двадцятирічним досвідом. Подорожую пішки, велосипедом, на автівці. Але найбільше мандрівок здійснив на внедорожном мотоциклі. Найдовша з них — більше 8000 км Близьким Сходом (Туреччина, Сирія, Грузія). Працював журналістом у вітчизняних мотожурналах "Мотодрайв" і "БАЙК". Захоплююся історією та краєзнавством.

Останнім часом подорожую переважно під вітрилами. Брав участь у проекті «Русич», у складі якого на репліці давньоруської лодії перетнув половину Індійського океану — 1300 морських миль від Шрі-Ланки через Малайзію в Тайланд. Пройшов курс навчання у легендарного турецького яхтсмена Cumhur Gökova. Маю кваліфікації International Bareboat Captain і VHF Radio Operator.

Маю навички надання первинної медичної допомоги і порятунку на воді.

Займаюся спортом — природним бігом на великі відстані і йогою.Що я пропоную
Я пропоную подорожі на яхті та комбіновані подорожі в Туреччині. Мандрівки на яхті проходять в акваторії Середземного і Егейського морів. Точка старту і фінішу маршрутів — Фетхіе, Гьоджек або Мармарис. Завдяки навчанню і регулярної практиці я добре знайомий з акваторією, де проходять запропоновані подорожі, з визначними пам'ятками узбережжя та з їхньою історією. Маршрути, логістика, питання організації подорожі, ночівлі, харчування і культурної програми багаторазово обкатані і надійно відпрацьовані в декількох варіантах. Це важливо в морській подорожі — погода завжди вносить у плани свої корективи.

Подорож на яхті триває тиждень, але деякі клієнти хочуть провести в Туреччині повноформатну відпустку. Для них я пропоную додаткові мандрівки: на джипах, позашляхових мотоциклах, велосипедах і пішки. Поїздки на колісній техніці розраховані на 2—3 дні, проводяться з Мармариса, в якому беремо в оренду техніку. Місце проведення — півострів Рашидіє, характерний незайманою природою, мальовничими дорогами, малолюдністю і вражаючими руїнами античного міста Кнідос. Переміщення відбувається переважно грунтовками в доброму стані. Ночівля та харчування — в пансіонах, прибережних готельчик і ресторанчиках.

Піші походи проходять Лікійським шляхом — знаменитим маршрутом, що входить в десятку найкращих пішохідних маршрутів світу. Зазвичай я розраховую на тижневий похід. Лікійський шлях простягається більш ніж на 500 км, тому ми проходимо лише відносно невелику його ділянку, 120-150 км — від Фетхіє до Патари або Каша. Всі ці місця мають регулярне автобусне сполучення, приїхати і виїхати з них не складає труднощів. Піший похід можливий у двох форматах — автономна подорож з великими рюкзаками, наметами та їжею на собі і в треккинговому стилі — без нічого з ночівлями та харчуванням у кемпінгах по дорозі.

Крім відпрацьованих і багаторазово проведених подорожей в Туреччині та Греції я пропоную також розробку, організацію та проведення турів на яхті на замовлення в будь-якій точці світу, де доступний чартер яхт. 
На поточний момент такі тури були проведені в Італії, Франції та Португалії (Азорські острови).


Чим цікаві пропоновані подорожі

• Можливість поєднати подорож на яхті з пішим походом і / або туром на колісній техніці. Мені не відомо інших таких пропозицій.

• Подорожі в усіх запропонованих форматах я проводжу сам і не потребую додаткових працівників. Виконую функції капітана яхти, гіда, водія автомобіля, мотоцикла, велосипеда, в разі необхідності — кока / кухаря.

• Я всіляко підкреслюю, що пропоную подорожі та пригоди, а не відпочинок. Більшою чи меншою мірою всі пропоновані види подорожей вимагають командної роботи. Особливо це стосується яхти. Всі учасники є членами команди і виконують функції матроса: беруть участь в управлінні яхтою, приготуванні їжі, наведення ладу. Навчання поводженню з вітрилами, стернуванню та в'язанню морських вузлів входить в обов'язкову програму подорожі.

• Туреччина та Греція — легкодоступні країни з безвізовим режимом. Завдяки цьому пропоновані подорожі порівняно бюджетні та є можливість проводити їх регулярно.Способи співробітництва

Я пропоную співпрацю за фіксовану винагороду або за процент в залежності від умов співробітництва.

Я беруся:

• Виконати підготовчі організаційні роботи по бронюванню та оплаті яхти, авіаквитків, колісного транспорту, готелів, страховок.

• Провести яхтовий або комбінований тур в будь-якому поєднанні як капітан яхти, гід, водій автівки, мотоцикла, велосипеда, в разі необхідності — кок / кухарь.

• Організувати повернення групи додому.