Маршрут Кікладськими островами (Греція)

 


День 1, субота. Лавріо — Кеа, 17 морських миль

Поки капітан приймає яхту та закуповує продукти можна відвідати унікальний мінералогічний музей Лавріо, а також археологічний музей. До 17:00 віддаємо швартови. Нетривалий перехід до острова Кеа. Швартуємося до набережної містечка Вуркарі. Вечірня прогулянка містечком, знайомство з місцевою кухнею в ресторанах на набережній.


День 2, неділя. Кеа — Кітнос, 21 морська миля

Піша прогулянка в центр острова. Відвідуємо автентичне селище Іуліда, роздивляємося унікальну стародавню статую Кеоського лева. Після обід переходимо на острів Кітнос. Відпочиваємо та купаємося в лагуні з піщаним пляжем.


День 3, понеділок. Кітнос — Мілос, 43 морські милі

Серед ночі підіймаємо якір та прямуємо на острів Мілос. Швартуємося в Адамасі. Відпочиваємо, гуляємо Плакою. При бажанні беремо в прокат автівку(ки) і оглядаємо острів.


День 4, вівторок. Мілос — Сіфнос, 44 морські милі

Зі сходом сонця виходимо в море. Робимо коло навкруги Мілоса. Білі скелі і гроти Клефтіко. Гарячі джерела пляжу Палеохорі. Вражаючі різнокольорові скелі і доступні лише з моря пляжі Спаті, Фірлінгос та Вудіа. Повз ефектні скелі острова Поліайгоса прямуємо на острів Сіфнос, де ночуємо на якорі.


День 5, середа. Сіфнос — Серіфос, 16 морських миль

День релаксу. Нетривалий перехід на острів Серіфос. Прогулянка у “верхнє місто” Хора Серіфос, яке архітектурою та краєвидами з нього нічим не поступається Санторіні. Повертаємося у портове селище Ліваді. Знайомимося з місцевим вином та кухнею в одному з числених ресторанів на набережній.


День 6, четвер. Серіфос — Кітнос, 18 морських миль

Релакс триває другий день. Короткий перехід на вже знайомий острів Кітнос. Зупиняємося на якорі з протилежного його боку, в затоці з маленьким курортним поселенням Аоса. Прогулянка в автентичне село Дріопіда. Спускаємося в ефектну печеру Катафікі. При бажанні відвідуємо фольклорний музей і гуляємо колоритним селищем. Залишок дня насолоджуємося купанням з яхти або на пляжі, прогулянкою на півострів з мальовничою старовинною каплицею.


День 7, п'ятниця. Кітнос — Кеа — Лавріо 18+21=39 морських миль

Вирушаємо вночі і снідаємо вже на острові Кеа. Затока Спаті з чудовим пляжем — остання зупинка перед поверненням в Лавріо, куди мусимо повернутися до 17:00. Здача яхти. Вечірня прогулянка набережною. Прощальна вечеря. Ночуємо на яхті і до 8:30 суботи звільняємо її.


Вищенаведений маршрут — це ідеальна схема. Погода вносить свої непередбачувані заздалегідь корективи у плани. Тому кожна подорож стає унікальною і не схожою на інші. Кожного ранку капітан 
пропонує кілька варіантів денного маршруту, виходячи з прогнозу погоди, міркувань безпеки та свого знання місцевості. Який саме обрати — залежить лише від вас.


ЗАМОВИТИ УЧАСТЬ У ГРУПОВІЙ ПОДОРОЖІ ЯХТОЮ
ЗАМОВИТИ УЧАСТЬ У ПОДОРОЖІ ЯХТОЮЗАМОВИТИ ПРИВАТНИЙ ТУР ЯХТОЮ
ЗАМОВИТИ ПРИВАТНИЙ ТУР ЯХТОЮ


Якщо не поспішаєте додому можна затриматися на день оглянути Афіни або продовжити подорож вже суходолом — авто- або мототур півостровом Пелопоннес (незабаром).ЗАМОВИТИ ДОДАТКОВУ МАНДРІВКУ