Маршрут Саронічною затокою (Греція)


День 1, субота. Лавріо — Суніо, 9 морських миль

Поки капітан приймає яхту та закуповує продукти можна відвідати унікальний мінералогічний музей Лавріо, а також археологічний музей. До 17:00 віддаємо швартови. Нетривалий перехід до мису Суніо, де зупиняємося на ночівлю на якорі. Виходимо на берег та відвідуємо один з найвеличніших храмів Давньої Греції — храм Посейдону. Милуємося заходом сонця з мису.


День 2, неділя. Суніо — Егіна, 33 морські милі

Перетинаємо затоку Сароніка в напрямку острова Егіна. При бажанні зупиняємося щоб покупатися вдалині від берега, насолодитися по-справжньому кришталево чистою водою. Швартуємося в однойменному острові містечку, прямо на центральній набережній. Насолоджуємося колоритом, автентичною їжею в тавернах та храмом Аполлона неподалік.


День 3, понеділок. Егіна — Агістрі — Моні, 8+7=15 морських миль

День релаксу. Переходимо на острів Агістрі, знаменитий своїми пляжами. Зупиняємося для відпочинку на кількох з них. Далі прямуємо на острів Моні. Прогулянка лісом на залишки монастиря. По дорозі спостерігаємо напівручних павичів та оленів, які є головними мешканцями цього безлюдного острова. Насолоджуємося спокійною ночівлею на якорі у невеликій затоці з чудовим пляжем.


День 4, вівторок. Моні — Егіна — Порос, 10+13=23 морські милі

Повертаємося на Егіну. Розминаємо ноги пішою прогулянкою на ефектний храм богині Афайї. Острів Порос здалека зустрічає нас ароматом соснового лісу. Відпочиваємо в затишній бухті з пляжем, гуляємо берегом. На ніч залишаємося тут, або переходимо до іншої затоки з рибальським селищем і тавернами.


День 5, середа. Порос — Спецес, 38 морських миль

Найдовший перехід нашої подорожі. Шлях пролягає переважно протокою між узбережжям півострова Пелопоннес та низкою островів. Містечко Спецес — наче створене для фотосесій та гастро-вечірок. Насолоджуємося прогулянкою, архітектурою та кухнею численних таверн.


День 6, четвер. Спецес — Докос — Ідра, 11+17=28 морських миль

Лише пара годин у морі, і проміжна зупинка цього дня — Докос. Це майже безлюдний острів, що дозволяє насолодитися спокійним відпочинком та тишею. Купаємося, засмагаємо, гуляємо берегом. Нікуди не поспішаємо. Другий короткий перехід — і ми на Ідрі, мабуть одному з найколоритніших грецьких островів. Тут відсутні автівки! Вже звичні нам прогулянки-полювання за краєвидами та по тавернам тут можна урізноманітнити поїздкою на орендованих мопедах або віслюках.


День 7, п'ятниця. Ідра — Лавріо, 36 морських миль

Перетинаємо затоку Сароніка у зворотному напрямку. Зупиняємося для купання в кришталево чистій воді відкритого моря. До 17:00 мусимо повернутися на базу. Здача яхти. Вечірня прогулянка набережною. Прощальна вечеря. Ночуємо на яхті і до 8:30 суботи звільняємо її. 

Вищенаведений маршрут — це ідеальна схема. Погода вносить свої непередбачувані заздалегідь корективи у плани. Тому кожна подорож стає унікальною і не схожою на інші. Кожного ранку капітан пропонує кілька варіантів денного маршруту, виходячи з прогнозу погоди, міркувань безпеки та свого знання місцевості. Який саме обрати — залежить лише від вас.


ЗАМОВИТИ УЧАСТЬ У ГРУПОВІЙ ПОДОРОЖІ ЯХТОЮ
ЗАМОВИТИ УЧАСТЬ У ПОДОРОЖІ ЯХТОЮЗАМОВИТИ ПРИВАТНИЙ ТУР ЯХТОЮ
ЗАМОВИТИ ПРИВАТНИЙ ТУР ЯХТОЮ

Якщо не поспішаєте додому можна затриматися на день оглянути Афіни або продовжити подорож вже суходолом — авто- або мототур півостровом Пелопоннес (незабаром).ЗАМОВИТИ ДОДАТКОВУ МАНДРІВКУ