Греція



Колиска Європейської Цивілізації, Батьківщина Класичного Мистецтва, Літератури та Науки

Мабуть саме з Грецією пов'язана найбільша кількість міфів та легенд у світі. Саме тут відбувалися й історичні події, які з давніх давен і до сьогодення надихають митців своїми сюжетами. Тут чи не кожен камінь просякнутий історією! І я допоможу вам почути їх.

Греція — Країна Численних Островів

А яхта — найкращий спосіб пересування між ними. Кожен грецький острів це окремий всесвіт. Зі своїм життєвим укладом, звичками, архітектурою і навіть кухнею. Немає нічого цікавішого, ніж досліджувати острови! І немає островів цікавіших, ніж грецькі.

Обирайте Маршрут та Спосіб Відпочинку

Три острівні напрямки в Греції: 

Комфортний —в Іонічному морі; 

Пригодницький — в Егейському морі; 

Збалансований — у Саронічній затоці.


Подорож Іонічними Островами

Це Лефкада, Ітака, Кефалонія і дрібніші острови

Комфортний маршрут, розрахований на спокійний відпочинок з наголосом на купання та піші прогулянки берегом. Ідеально для компанії друзів та сімейного відпочинку. В тому числі з дітьми.

Величезна кількість різноманітних пляжів. Кожен день відвідуємо декілька. На більшості з них ми будемо самі!

Іонічне море дуже спокійне. Сильний вітер і хвилювання тут бувають не часто.

Більшість острови великі. Тому ми пересуваємося переважно вздовж островів, а не між ними. Переходи між стоянками, у тому числі і між островами, нетривалі.

ОПИС МАРШРУТУ ІОНІЧНИМИ ОСТРОВАМИ (under construction)


Подорож Кікладськими Островами в Егейському Морі 

Це острови Кеа, Кітнос, Сірос, Серіфос, Сіфнос ,Мілос, Парос, Санторіні, Наксос та інші.
 
Гідні маршрути для шукачів справжніх пригод. Островів багато, тому чимало і варіантів маршрутів. В тому числі можна прокласти і ваш, унікальний. Сюди можна повертатися знову, і знову відкривати для себе нові острови! Крім поданого тут варіанту подорожі на Мілос, можна здійснити подорож, наприклад, на Міконос або Санторіні.

Егейське море рідко буває спокійним. Тому ці подорожі не для новачків. Для ти же, хто бажає випробувати себе, тут буде ідеально: багато вітру і багато моря.

Кожен день — новий острів. Переходи між островами тривалі, від 4 до 12 годин. Після прибуття досліджуємо острів пішки або орендуємо авто/мото.

Рай для дослідників і фотографівКожний острів суттєво відрізняється від сусідніх. Спостереження деталей та їх відмінностей неабияк захоплює!




Подорож Саронічною Затокою

Збалансований маршрут для пізнавального відпочинку. Денні переходи відносно невеликі. Погода тут переважно спокійна.

Мета цієї подорожі — якомога більше урізноманітнити враження. Безлюдні бухти і галасливі портові містечка, піші прогулянки сосновими лісами і купання на незвичайних пляжах. Величні історичні пам'ятки і автентичні таверни. Ви можете переконатися самі — в Греції є все!



ЗАМОВИТИ УЧАСТЬ У ГРУПОВІЙ ПОДОРОЖІ ЯХТОЮ
ЗАМОВИТИ УЧАСТЬ У ПОДОРОЖІ ЯХТОЮ



ЗАМОВИТИ ПРИВАТНИЙ ТУР ЯХТОЮ
ЗАМОВИТИ ПРИВАТНИЙ ТУР ЯХТОЮ