Інша Туреччина

Туреччина — країна з сучасною інфраструктурою, розвинутим сервісом та гостинним населенням. Транспортне сполучення з Туреччиною дешеве, а візи для відвідування не потрібно. Турецька мережа марин (яхтенних портів) з супутніми сервісами найпотужніша в Середземномор'ї. 

Можливо Туреччина здається нудною з пляжного шезлонгу. Але інша Туреччина, з якою ми прагнемо вас познайомити — країна мальовничої природи, захопливих історичних пам'яток та живих традицій — не має нічого спільного з готельною точкою зору. А з моря навіть знайомі місця виглядають по іншому і швидше за все ви їх не впізнаєте.


Турецьке узбережжя Середземного та Егейського морів являють собою напрочуд мальовниче видовище. Воно рясніє неповторними бухтами і мальовничими островами, які щедро усипані природними красотами та історичними пам'ятками багатьох епох і цивілізацій.


Турецьке узбережжя Середземного та Егейського морів — найкраще місце для отримання початкового вітрильного досвіду.

Тут чудовий клімат, спокійні і різноманітні погодні умови: протягом чартерного тижня зазвичай на нас чекає по одному-два дні від повного штилю до вітру 4-5 балів.
В якому завгодно місці узбережжя за кілька годин можна знайти затишну стоянку і надійне сховище від негоди. Найцікавіша так звана «райська яхтенна зона» — частина узбережжя між Бодрумом та Фетхіє. Приблизно посередині її розташований Мармарис.
Місця старту та фінішу — Фетхіе або Гьоджек, Мармарис, Бодрум. 

Опис маршруту з Фетхіе (Гьоджеку)
Опис маршрутів з Мармарису
Опис маршруту з Бодруму


Також турецька особливість — велика кількість рибальських ресторанчиків, що розкидані тут і там по мальовничим затокам. Крім вечері з свіжої риби та органічних овочів, що ростуть поруч на грядках, ресторанчики надають змогу зупинитися на ніч біля зручного причалу. Ці заклади розраховані виключно на яхтсменів і в інший спосіб відвідати їх неможливо.

Ви познайомитеся з турецьким різновидом середземноморської кухні як в рибальських ресторанчиках, що доступні тільки з яхти, так і у виконанні капітана. При бажанні навчитеся готувати кілька фірмових страв.Ми пройдемо там, де ви ще ніколи не були. Ви відчуєте величезну різницю між Туреччиною готельною та Туреччиною яхтовою. Ми відвідаємо багато природних та історичних цікавинок, яких важко або навіть не можливо дістатися в інший спосіб.

Перед або після подорожі є можлість додати пішохідний похід. Один з найвідоміших у світі маршрутів — Лікійський шлях, або навпаки, майже нікому не відомий, але не менш мальовничий — Карійський шлях. А також тур на джипах, позашляхових мотоциклах або велосипедах (на вибір).

Немає коментарів:

Опублікувати коментар