Інша Туреччина

Туреччина — Країна з Сучасною Інфраструктурою, Розвинутим Сервісом та Гостинним Населенням

Транспортне сполучення з Туреччиною дешеве, логістика проста, а візи для відвідування не потрібно. Станом на зараз, до того ж, Туреччина чи не єдина середземноморська країна, яка майже не має карантинних обмежень.

Турецька мережа марин (портів для яхт) з супутніми сервісами найпотужніша в Середземномор'ї. Внутрішнє транспортне сполучення, готельна мережа також дозволяють дуже легко пересуватися країною та зупинятися на який завгодно гаманець.

Інша Туреччина Не Має Нічого Спільного з Готельною Точкою Зору

Ви відчуєте величезну різницю між Туреччиною готельною та Туреччиною яхтовою. Це країна мальовничої природи, захопливих історичних пам'яток та живих традицій. Можливо, Туреччина здається нудною з пляжного шезлонгу. Але з моря навіть знайомі місця виглядають по іншому і швидше за все ви їх не впізнаєте. 

Ви пройдете там, де ви ще ніколи не були. Ви побачите багато цікавинок, яких важко або навіть неможливо дістатися в інший спосіб.

Турецьке Узбережжя Середземного та Егейського морів  —
Найкраще Місце Для Першої Подорожі Вітрильною Яхтою

Воно рясніє неповторними затоками і колоритними островами, які щедро усипані природними красотами та історичними пам'ятками багатьох епох і цивілізацій.Лабіринт заток, півостровів та островів також є важливим фактором безпеки та комфорту. В якому завгодно місці цього узбережжя за кілька годин можна знайти затишну стоянку для комфортної ночівлі і надійне сховище від можливої негоди.

Крім того, тут чудовий клімат, а погода різноманітнаПротягом чартерного тижня зазвичай на вас чекає по одному-два дні від повного штилю до вітру 4-5 балів. Що дозволяє ознайомитися з особливостями подорожей на яхтах у різних умовах.

Оригінальна Турецька Особливість — Велика Кількість
Рибальських Ресторанів

Такого немає більше ніде у світі! Розкидані тут і там по відлюдним затокам, ці заклади розраховані виключно на яхтсменів. В інший спосіб, ніж з моря, відвідати їх неможливо.

Крім вечері з свіжої риби та органічних овочів, що ростуть поруч на грядках, ресторанчики надають змогу зупинитися на ніч біля зручного причалу. Найцікавіша і Найзручніша Місцевість для Відпочинку на Яхті — «Райська Яхтенна Зона»
 
Це частина узбережжя між Бодрумом та Фетхіє. Приблизно посередині її розташований Мармарис. Тут ідеальний баланс між природою та цивілізацією, сучасністю та історією, безпекою і пригодами.

Місця старту та фінішу маршрутів, які я пропоную — Фетхіе, Мармарис, Бодрум. ЗАМОВИТИ УЧАСТЬ У ГРУПОВІЙ ПОДОРОЖІ ЯХТОЮ
ЗАМОВИТИ УЧАСТЬ У ПОДОРОЖІ ЯХТОЮЗАМОВИТИ ПРИВАТНИЙ ТУР ЯХТОЮ
ЗАМОВИТИ ПРИВАТНИЙ ТУР ЯХТОЮ


Унікальна Пропозиція — Додаткові Тури

Ви не наситилися враженнями під час тижневої подорожі яхтою? Саме для вас Sail Traveling пропонує те, чого більше ні у кого не знайдете — додаткові тури. То ж продовжимо на суходолі! Можна додати короткий тур на джипах, позашляхових мотоциклах або велосипедах (на вибір). 

Або тривалий пішохідний похід. Один з найвідоміших у світі маршрутів — Лікійський шлях (західний маршрут). Або навпаки, мало кому відомий, але не менш мальовничий — Карійський шлях.


ЗАМОВИТИ ДОДАТКОВУ МАНДРІВКУ