Календар мандрівок на 2021 рік

 Відчуваю, що багато хто засидівся вдома чудернацького минулого року. Цьогоріч ми маємо все виправити! 


ЩО НОВОГО

Наразі відкритою для подорожей і передбачуваною є лише Туреччина. 
Актуальні новини про особливості в'їзду та перебування в Туреччині знаходяться і регулярно оновлюються ТУТ

Більшість маршрутів, що я пропоную для подорожей що яхтами, що суходолом, і так пролягають саме цією країною і складають серію "ІНША ТУРЕЧЧИНА". Кількість і різноманітність цих маршрутів дозволяє вам багато разів повертатися в країну, але не повторюватися і кожного разу відкривати нові для себе місця. 

Подорожі вітрильними яхтами. Стартуючи з ФЕТХІЕ, МАРМАРИСУ або БОДРУМУ в різних напрямках ми маємо шість різних маршрутів. Навіть якщо ви вже були зі мною в Туреччині, вам гарантовані нові незабутні враження

Пішохідні походи Лікійським та Карійським шляхами. Автономні походи середнього рівня складності тривалістю по 7–10 днів. ЛІКІЙСЬКИЙ ШЛЯХ йдемо не дуже поширеним західним маршрутом Фетхіе–Патара. До них додається досі маловідомий КАРІЙСЬКИЙ ШЛЯХ, а саме його частина півостровом Датча (Рашидіе). Він можливий не лише у пішохідному варіанті, а й на прокатних велосипедах з Мармарису.

Також півостровом Датча доступний 3-4-денний ДЖИП-, МОТО- АБО ВЕЛОТУР.

Для нового сезону я розробив два нових маршрути. Вони позначені у календарі, як нові. Це автотури важкодоступними куточками іншої Туреччини — новий напрямок, що дебютує 2021 року. Караваном автівок ми проїдемо місцями, які не часто бачать іноземних туристів.  

• В першому з них ми щільно дослідимо КАПАДОКІЮ з усіма її долинами, підземними містами, покинутими монастирями і іншими цікавинками за межами стандартного парку Гьореме. Проїдемося до Середземного моря, як же ж без нього. А по дорозі — завітаємо на великі солоні гірські озера з толкієнічними назвами Бурдур, Егірдір та Бейшехір.

• В другому ми накрутимо кілька тисяч кілометрів східною високогірною Туреччиною. Побачимо безмежну непрохідну кам'яну пустелю і незкінчені лавові пемзові поля, піднімемося пішки в кальдеру вулкану з озером і проїдемося дном велетенського каньону з безліччю тунелів. Випробуємо нерви на одному з найскладніших грунтових серпантинів світу. Зробимо коло навкруги велетенського високогірного озера Ван і пройдемося схилами Арарату. Відвідаємо колиску цивілізації у межиріччі Тигру і Евфрату, доторкнемося до каменів найдавніших у світі міст і фортець. Також побачимо артефакти багатьох інших культур.

ПОДОРОЖІ В ІНШІ КРАЇНИ ТЕЖ ЗАПЛАНОВАНІ І БУДУТЬ ПРОПОНУВАТИСЯ ОДРАЗУ, ЯК ТІЛЬКИ СТАНЕ МОЖЛИВИМ ЇХ ЗДІЙСНЕННЯ.


КАЛЕНДАР ПОДОРОЖЕЙ НА 2021 РІК


26.06–03.07 Автотур східною Туреччиною. НОВИЙ!22–27.08 Автоподорож півостровом Пелопоннес  (Греція)16–23.11 Піший похід півостровом Акамас (Кіпр)


ЗАМОВИТИ УЧАСТЬ У ПОДОРОЖІ ЯХТОЮ


ЗАМОВИТИ ПРИВАТНИЙ ТУР ЯХТОЮ


ЗАМОВИТИ ДОДАТКОВУ МАНДРІВКУ