середа, 28 жовтня 2020 р.

АНОНС ПЛАНІВ НА 2021 РІК
Щойно закінчився, ледь почавшися, цей непростий для подорожей сезон. Зараз я працюю над планами на наступний рік, і незабаром почну вас знайомити з ними. Важко передбачити розвиток подій, тому поки що ґрунтуюся на наявній ситуації закритих кордонів з Європою і реанімую підзабуту вже концепцію "Інша Туреччина". Отже, що планується на наступний рік?

Авжеж, подорожі вітрильними яхтами! Навіть якщо ви вже були зі мною в Туреччині, це не привід не повторити. Стартуючи з Фетхіе, Мармарису або Бодруму в різних напрямках ми маємо шість різних маршрутів. Що дозволяє дослідити “райську яхтенну зону” вздовж і впоперек.

Пішохідні походи Лікійським та Карійським шляхами. Автономні походи середнього рівня складності тривалістю по 8-10 днів. Лікійський шлях йдемо як популярним східним маршрутом Гьойнюк–Чирали, так і значно менш поширеним західним Фетхіе–Патара. До них додається досі маловідомий Карійський шлях, а саме його частина півостровом Датча (Рашидіе). Він можливий не лише у пішохідному варіанті, а й на прокатних велосипедах з Мармарису.

 Автотури важкодоступними куточками іншої Туреччини — новий напрямок, що дебютує наступного року. 
Ми будемо досліджувати місця, які не часто бачать іноземних туристів, караваном автівок. Подорожі передбачаються автономними, з ночівлями переважно у наметах. Зараз я працюю над двома маршрутами. 

• В одному з них ми щільно дослідимо Кападокію з усіма її долинами, підземними містами, покинутими монастирями і іншими цікавинками за межами стандартного парку Гьореме. Проїдемося до Середземного моря, як же ж без нього. А по дорозі — завітаємо на великі солоні гірські озера з толкієнічними назвами Бурдур, Егірдір та Бейшехір.

• В другому автомобільному маршруті ми накрутимо кілька сотень кілометрів східною високогірною Туреччиною. Побачимо безмежну непрохідну кам'яну пустелю і незкінчені лавові пемзові поля, піднімемося пішки в кальдеру вулкану з озером і проїдемося дном велетенського каньону з безліччю тунелів. Випробуємо нерви на одному з найскладніших грунтових серпантинів світу. Зробимо коло навкруги велетенського високогірного озера Ван і пройдемося схилами Арарату. Відвідаємо колиску цивілізації у межиріччі Тигру і Евфрату, доторкнемося до каменів найдавніших у світі міст і фортець. Також побачимо артефакти багатьох інших культур.

Подробиці coming soon. Слідкуйте за новинами!

Немає коментарів:

Опублікувати коментар