середа, 28 жовтня 2020 р.

22.-30.04.2021 Піший похід Лікійським шляхом, західний маршрут (Туреччина)


Лікійський шлях — знаменитий пішохідний маршрут, що входить в десятку найвідоміших у світі. Його назва походить від Лікії — давньої цивілізації, теренами якої проходить шлях. Тому ми побачимо багато архітектурних пам'яток і стародавніх руїн багатьох епох, від сивої античності до пізнього Середньовіччя. Крім того, на нас чекає чудова субтропічна природа - примхливе поєднання скель та моря, що мерехтить безліччю захопливих краєвидів. 
Лікійський шлях має протяжність 550 км, від міста Фетхіє на заході майже до Анталії на сході. Здолання повного маршруту — справа непроста та довга, зазвичай його ходять частинами. Найбільш популярна східна, високогірна частина шляху. Ми ж зараз пропонуємо скористатися нечастою нагодою ознайомитися з західним краєм маршруту.
Піший похід — це можливість познайомитися з іншою Туреччиною, побачити захопливі гірські пейзажі, викупатися в безлюдних блакитних бухтах, відвідати автентичні гірські села. Ми почнемо з покинутого в 1923 році грецького села неподалік Фетхіє. Далі на нас чекає лагуна Олюденіз — турецького Мертвого моря з фантастичним пляжем. Кілька наступних днів нас будуть оточувати різноманітні гірські краєвиди. Інколи на шляху будуть траплятися самобутні турецькі села, але переважно на нас чекають мальовничі каньони, долини та урочища, над якими підноситься велетень Баба-даг. Подекуди ми будемо спускатися і до моря, зокрема на пляж Кабак та до руїн візантійської фортеці Калабантія. Далі на нас чекають вражаючі античні міста та фортеці Піднай, Летоон та Патара — місце народження святого Миколая. Поряд з яким найкращий у Туреччині 12-кілометровий піщаний пляж, на якому ми відпочинемо як слід перед останнім підйомом в гори. Завершимо подорож на березі затоки Кекова — чи не наймальовничішому місці на турецькому середземноморському узбережжі. Фінальний акорд походу - рибальське село Калекьой з лікійською фортецею Сімена та античним некрополем, а також залишки міста Міра в якому святий Миколай був епіскопом.

Фоторепортажі з минулих подорожей можна переглянути тут і тут.

Тривалість: 8 днів.
Протяжність: 150 км.
Складність: йдемо як ідеться.
Формат: автономна мандрівка з ночівлею в наметах та самостійним харчуванням.
Вартість: 220 € з особи.

До вартості віднесено:
• послуги гіда;
• продукти харчування;
• приготування сніданків та вечері;
• табірне спорядження загального використання — казани, пилка і т.і.


В вартість не входить:
• авіаквитки в обох напрямках;
• трансфери;

• вартість відвідування туристичних об'єктів;
• харчування в ресторанах;
• страховка на час перебування в Туреччині.


Тури влаштовуються на замовлення для груп 4-8 осіб. Для обговорення та запитань будь ласка зв'яжіться зі мною у будь-який зручний для вас спосіб.

Контактна особа: Олексій Пилипенко
mail: olexa.pylypenko@gmail.com
faceboook: olexa.pylypenko
телефон (підключений до Whatsapp та Viber) : +38 095 912 0575

Немає коментарів:

Опублікувати коментар