Пішохідні тури

Лікійський шлях


Для тих, хто не поспішає повертатися додому після тижня на яхті ми пропонуємо продовжити відпочинок та знайомство з іншою Туреччиною пішки. До ваших послуг бюджетна подорож Лікійським шляхом.

Це один з найвідоміших піших маршрутів, що входить в світову десятку. Свою назву він отримав від давньої держави Лікія, теренами якої пролягає. На протязі більше ніж 500 км між Фетхіє та Анталією стежка подекуди заводить в гори, але переважно прямує прибережними схилами та інколи пляжами.

На такій величезній відстані на мандрівника подекуди чекають ділянки грунтових та асфальтових шляхів, але найчастіше це будуть непримітні козячі стежки, залишки старовинних доріг та давніх караванних шляхів.

Подекуди навіть доведеться перетинати кам’яні хаоси та голі скелі. На щастя стежка ретельно маркована, що дозволяє бути впевненим у тому, що не заблукав.

Час від часу шлях розгалужується на два або навіть три, що ведуть до різних цікавинок і згодом сходяться знову. На таких роздоріжжях стоять вказівники.

Різноманіття краєвидів додатково насичують мальовничі руїни античної та середньовічної доби, що дозволяє отримати унікальну суміш вражень кожного дня подорожі.Шлях прокладений таким чином щоб оминати міста, але раз на 15–25 км була змога зайти в село. Там можна знайти продуктову крамницю, їдальню та притулок на ніч у разі потреби.

Весь інший час нічого не заважає спілкуванню з природою. В Туреччині немає законодавчих перешкод де завгодно ставити намети та розпалювати багаття.


Тому можлива як автономна подорож, так і мандрівка ні без чого з ночівлею в кемпінгах та харчуванням в їдальнях. Першому способу традиційно надають перевагу наші туристи, другому — західноєвропейці.

Для здолання всій відстані Лікійського шляху навіть в спортивному режимі знадобиться чи не місяць. Тому зазвичай його проходять ділянками по 100–150 км, розраховуючи на тиждень часу. Автобусний транспорт в Туреччині дуже розвинутий. Це дозволяє без проблем вийти на старт та навпаки зійти з маршруту чи не в який завгодно точці.
Подивитися більше світлин


Карійський шлях

Це новий пішохідний маршрут в південносхідній Туреччині, відкритий в 2013 році. На відміну від знаменитого Лікійського шляху він досі майже невідомий широкому загалу. Але з нами ви маєте можливість ознайомитися з ним!


Ми пропонуємо похід відрізком Карійського шляху півостровом Датча. Стежка прямує переважно дикою місцевістю і майже ніколи не підіймається вище 50 м над рівнем моря. Кожного дня на нас чекатимуть до 5 неймовірних пляжів, де немає ні душі! Родзинка маршруту — руїни античного міста Кнідос та маяк на мисі, що розділяє Егейське та Середземне моря. Решта часу — тільки ліс, чагарник, дикі пляжі, відлюдник, який живе в занедбаному готелі або затоплена яхта в джунглях. І неймовірно красиве море.


Стандартна пропозиція пішого походу 

Маршрут Лікійським шляхом: Фетхіє - Патара - Каш - Кекова - Міра(Демре)
Протяжність: 120 км.
Тривалість: 7 днів.


Маршрут Карійським шляхом: Датча - Домуз Чукуру - Паламутбюкю - Кнідос - Мерсінджік
Протяжність: 120 км.
Тривалість: 7 днів.


Формат: автономна мандрівка з ночівлею в наметах та самостійним харчуванням.Вартість окремого походу: 200 € з особи (група 4-5 осіб) або 180 € з особи (група 6-7 осіб).
Вартість походу, доданого до яхтенного: 150 € з особи (група 1-4 осіб) або 130 € з особи (група 5-7 осіб).

До вартості віднесено:
• послуги гіда;
• закупівля продуктів харчування;
• сніданки та вечері у виконанні гіда;
• табірне спорядження загального використання — казани, пила і т.і.;
• похідна аптечка;
• страховка на час перебування в Туреччині.

В вартість не входить:
• авіаквитки в обох напрямках;
• трансфери;
• прокат особистого спорядження;
• вартість відвідування туристичних об'єктів.

На замовлення можливо змінити маршрут, протяжність а також формат з автономної подорожі на трекінг (з ночівлею в кемпінгах та харчуванням в їдальнях).


Контакти:
facebook: sailtraveling
skype: olexa.pylypenko
телефони (підключені до Viber та Whatsapp): 
+380674207596+380959120575

Немає коментарів:

Дописати коментар