Про себе

Вітаю і дякую, що завітали на цю сторінку!
Моє ім'я Олексій Пилипенко. Я мандрівник з більш ніж двадцятирічним досвідом. 
Подорожую пішки, велосипедом, автівкою. Але найбільше мандрівок здійснив на позашляховому мотоцикліНайдовша з них  Близьким Сходом (Туреччина, Сирія, Грузія) в 2008 році. Працював журналістом у вітчизняних моточасописах "Мотодрайв" та "БАЙК". 
Останнім часом захоплююсь переважно вітрилами. Приймав участь в проекті «Русич», в складі якого на репліці давньоруської лодії перетнув половину Індійського океану від Шрі-Ланки до Тайланду (1300 морських миль). Навчався у легендарного турецького яхтсмена Cumhur Gökova. Маю кваліфікації International Bareboat Captain та VHF Radio Operator, навички надання первинної медичної допомоги та рятування на воді.
Захоплення подорожами переросло в бажання поділитися враженнями від маловідомих місць та незвичних способів відпочинку. Тому я зайнявся створенням авторських турів найцікавішими місцями, які я відвідував. Які з радістю пропоную вам.

Я завзятий мандрівник, і отримую неабияку насолоду від відкриття для себе нових шляхів та напрямків. Під час подорожей я зазвичай не маю плану та свідомо оминаю так звані must have об'єкти. Завдяки спілкуванню з місцевими, інколи випадково, а подекуди й інтуїтивно натрапляю на маловідомі широкому загалу цікавинки, яких часто не знайдеш в жодному путівнику. Найкращі маршрути - дбайливо, як для себе, відібрані — я радий запропонувати вам.

Якщо ви поділяєте мої смаки що до подорожей, як то:

  • більше за комфорт all inclusive та колекціонування стандартних пам'яток цінуєте можливість відвідати недоступні звичайним туристам місця. 
  • якщо ви прагнете свободи, вам до вподоби смак справжнього життя і пригод. 
  • якщо ви шукаєте можливість отримати новий досвід, змінити на час звичний спосіб життя. 
  • бажаєте відчути себе тим, ким ще ніколи не були — наприклад, матросом малого вітрильника. 

Впевнений — ми порозуміємося! Основний напрямок моєї діяльності — подорожі вітрильною яхтою. Цей спосіб відпочинку стає дедалі все більш популярним, але мої пропозиції суттєво відрізняються від звичайних яхтенних турів:
  • Головне: це не відпочинок, а справжні пригоди! На час подорожі Ви отримаєте змогу стати справжнім матросом — членом команди вітрильника. Ви навчитеся вправлятися зі стерном та вітрилами, в'язати морські вузли, будете приймати участь в керуванні судном та готувати їжу. Дайте мені тиждень — і ви станете морським вовком! 
  • Я уникаю відвідування населених пунктів, замість них намагаюся показати якомога більше природних та історичних цікавинок. 
  • Щодня відбувається тривала пішохідна прогулянка або екскурсія. Маршрути рясніють неповторними бухтами і мальовничими островами, щедро всипані красами природи та історичними пам'ятками багатьох епох і цивілізацій. У тому числі таких, куди можна потрапити лише з яхти. 
  • Щовечора ми будемо зупинятися на ніч у новому мальовничому місці та милуватися зоряним небом вдалині від селищ та міст. 
  • Ми будемо мати змогу палити багаття та влаштовувати пікніки на березі. 

Крім того, ми будемо засмагати і купатися — поруч з берегом і на кілометровій глибині. Займатися сноркелінгом і рибною ловлею. Зустрічатися з дельфінами та велетенськими морськими черепахами.

Зазвичай я пропоную подорожі яхтою в Туреччині та Греції, але на замовлення можливо влаштувати мандрівку в якій завгодно точці земної кулі, де в наявності чартерні яхти. Подорожами яхтою мої пропозиції не обмежуються. Тільки у мене на додаток до подорожі яхтою або окремо можна замовити також:
піші походи Лікійським шляхом, Карійським шляхом, Стежкою Св. Павла (Туреччина) та півостровом Акамас (Кіпр);
подорож джипами півостровом Рашидіе (Туреччина);
велоподорожі півостровом Рашидіе (Туреччина) або півостровом Акамас (Кіпр);
подорож на мотоциклах ендуро півостровом Рашидіе (Туреччина);
а також автотур з елементами трекінгу навкруги озера Ван в Туреччині.
Контакти:
facebook: sailtraveling
skype: olexa.pylypenko
телефон (підключений до Viber та Whatsapp): 
+380959120575