Про себе

Приємно познайомитись! 
Моє ім'я Олексій Пилипенко. Я завзятий мандрівник з більш ніж двадцятирічним досвідом. 
Подорожую пішки, велосипедом, автівкою. Але найбільше мандрівок здійснив на позашляховому мотоцикліНайдовша з них  Близьким Сходом (Туреччина, Сирія, Грузія) в 2008 році. Працював журналістом у вітчизняних моточасописах "Мотодрайв" та "БАЙК". 
Останнім часом захоплююсь переважно вітрилами. Приймав участь в проекті «Русич», в складі якого на репліці давньоруської лодії перетнув половину Індійського океану від Шрі-Ланки до Тайланду (1300 морських миль). Навчався у легендарного турецького яхтсмена Cumhur Gökova. Маю кваліфікації International Bareboat Captain та VHF Radio Operator. 
Завдяки навчанню та регулярній практиці навколо Мармарису я добре обізнаний в акваторії, де проходять запропоновані подорожі, в цікавинках узбережжя та в їх історії. 
Маю навички надання первинної медичної допомоги та рятування на воді.
Життя на яхті поєдную з захопленням природним бігом на великі відстані та йогою.

Останнім часом з'являється багато пропозицій що до відпочинку та яхті. Це чудово, коли клієнтам є з чого обирати. А для нас - організаторів авторських турів - нагода показати унікальність своїх пропозицій. 

Ось перелік моїх переваг:

- На відміну від більшості пропозицій турів яхтою я уникаю відвідування населених пунктів. Що дозволяє побачити більше природних та історичних цікавинок, а також суттєво скорочує бюджет подорожі.
- Зацікавлені отримують експрес-курс морської справи. Всі бажаючі можуть долучитися до управління судном. Необхідні для роботи з вітрилами, стерном та такелажем навички зазвичай напрацьовуються протягом 2-3 діб. 
- Крім морської складової я надаю багато уваги пішохідним прогулянкам, які відбуваються щодня.
- Тільки у мене на додаток до подорожі яхтою ви можете замовити також піший похід, джип-, вело- або мототур, а також автотур з елементами трекінгу.


Контакти:

skype: olexa.pylypenko
телефон (підключений до Viber та Whatsapp): 
+380959120575