Подорожі яхтами


Яхтинг — здавна шанований в Європі різновид відпочинку — тільки набуває популярності на наших теренах. Поширене упередження — вважати яхтинг розвагою елітарною та дорогою. Можливо, так було колись. Але зараз вартість туру на вітрильній яхті фактично тотожня вартості традиційного готельно-пляжного відпочинку. Так, за ті ж самі гроші замість одного пляжу та краєвиду з вікна ви в змозі отримати свободу руху, можливість кожного дня самостійно обирати нові, цікаві саме для вас місця для купання, прогулянок, рибальства та сноркелінгу. Мабуть ніякий інший вид відпочинку не здатен так гармонійно поєднати протилежності: спорт та туризм, пригоди та комфорт, релаксацію та напругу досягнення. Летіти над хвилями під свист вітру в снастях, ляскання вітрил та дзюрчання води. Ловити солоні бризки в обличчя. Долучитися до керування вітрильником. Купатися, коли під тобою кілометрова прірва. Спілкуватися з дельфінами. Рибалити та займатися сноркелінгом. Зустрічати схід сонця в затишних безлюдних затоках. Вечеряти з відчуттям приємної втоми після дня боротьби з вітром та хвилями. Гуляти пішки мальовничими проваллями та каньонами. Відвідувати загадкові руїни давніх фортець та палаців, в які неможливо потрапити з екскурсією. Все це в наших турах не екзотика, а буденність.
Сезон в Туреччині триває з квітня по листопад. Весь цей час, за виключенням високого сезону в липні-серпні, температура повітря та води цілком комфортна. В високий же сезон надто спекотно.

Яхти, на яких ми пропонуємо подорожувати, являють собою не тільки засіб пересування, а й цілком комфортне житло. Три пасажирські каюти обладнані двохспальними ліжками. 


На борту присутній гальюн (морський туалет), камбуз (газова плита з необхідним кухонним обладнання), і навіть теплий душ з прісною водою. Запаси якої, щоправда, обмежені.Салон, або кают-компанія це відповідник вітальні та яхті. Тут відбувається спілкування та харчування, якщо погода не сприяє проводити час на свіжому повітрі, в кок-питі 


Камбуз - кухня нашого плавучого готелю. Тут є все необхідне для приготування та споживання їжі: газова плитка, посуд, мийка.


Носова каюта - найспросторіша та найкомфортніша.


Одна з кормових кают.


Гальюн  морський туалет. Для змивання унітазу застосовується ручний насос. Кран умивальника - за сумісництвом душ. В підлозі обладнаний резервуар для води та електричний насос для відкачування каналізації за борт.

Обладнання надає змогу цілком автономно провести тиждень в морських пригодах, дослідженні важкодоступних півостровів та островів та у відпочинку. В разі, якщо вам цікаво навчитися та приймати участь в керуванні яхтою – ви отримаєте таку можливість. Зазвичай ми ночуємо біля причалу або на якорній стоянці. В разі потреби інколи можливо заходити на ночівлю в марину (спеціалізований порт для яхт). Але це буде коштувати додаткових грошей. Яхти обладнані повним комплектом рятувального спорядження та необхідними засобами зв’язку.
Туреччина має чи не найпотужнішу в світі інфраструктуру для відпочинку на яхті. Тут багато чудово обладнаних марин — за загальною думкою найкращих в Середземномор’ї. В них можна отримати який завгодно потрібний сервіс. Наприклад, пральню.
Крім однокорпусних яхт можливі подорожі й на катамаранах. Також на замовлення проводимо яхтенні подорожі в Греції, на Карибах, Сейшелах, Мальдивах, в Тайланді та інших місцях.