Часті питання


Яхта? Це мабуть дорого
Ще нещодавно відпочинок на яхті вважався розвагою олігархів. Зараз же вартість подорожі на яхті тотожня або навіть менша вартості готельного відпочинку в тій же самій Туреччині. Але замість одного пляжу та стандартних екскурсій ви отримуєте змогу вільного пересування морським простором, свободу обирання місць для відвідування, ночівлі та розваг. До того ж більшість цих місць недоступна шанувальникам готельного відпочинку. З мінімальною доплатою можна до яхтенного походу додати також пішу мандрівку та джип-тур – додаткові 10 днів пригод майже задарма!


Наскільки безпечна подорож, яку ви пропонуєте?
Яхта, на якій ми будемо жити та мандрувати, являє собою сучасне судно, що спроектоване та виготовлене згідно останніх вимог безпеки на морі. Воно дбайливо підготовлено до подорожі персоналом марини та ретельно перевірено капітаном. Яхта обладнана повним комплектом рятувального спорядження, засобів зв'язку та сигналізації. Ми намагаємося забезпечити найвищий рівень безпеки для учасників нашої пригоди. Всім учасникам надається безкоштовне медичне страхування. Наш капітан має величезний досвід мандрівок та навички первинної медичної допомоги та рятувальника. Докладніше тут. Ми гарантуємо нерозголошення приватної інформації, яку учасники надають для оформлення судових документів, авіаквитків та страхування.


Я бажаю прийняти участь в подорожі на яхті, але побоююся морської хвороби. Чи існують засоби її уникнути?
Неминучість морської хвороби дуже перебільшена. Існує багато способів її уникнути (про них розповість капітан в перестартовому інструктажі), і медикаментозний — чи не останній з них. Тим не менше капітан обов’язково має запас пігулок проти заколисування. Подорож на яхті спланована таким чином, щоб денні переходи були нетривалими та спокійними. Ми дбайливо пильнуємо за комфортом, який особливо важливий для новачків в яхтенному світі. Піший похід розрахований на звичайних людей, які знаходяться в задовільній фізичній формі. Ніяких спеціальних навичок, надзвичайних вимог та специфічного обладнання маршрут не потребує. До пасажирів джипу ж взагалі єдина вимога – дотримання найпростіших правил безпеки.
Які речі слід брати з собою, а які не варто?
1. Документи.
2. Гроші та кредитні картки.
3. Телефон.
4. Кілька футболок/сорочок, з яких хоча б одна з довгим рукавом.
5. Шорти та довгі легкі штани.
6. Вітровка з капюшоном, що не продувається та бажано не намокає.
7. Светр, бажано флісовий. Фліс легкий, добре гріє навіть в мокрому стані, швидко сохне.
8. Купальник. Варто пам'ятати, що Туреччина хоч і світська, але мусульманська країна. Тому жінкам не бажано брати занадто відкриті моделі. Пристойними чоловічими плавками вважаються серферські шорти.
9. Взуття, по можливості з немаркою підошвою. Спеціалізоване взуття зазвичай має напис NON-MARKED на підошві. Якщо такого не маєте підійдуть мокасини, кеди або кросівки на світлій підошві.
10. Сонцезахистний капелюх. Ідеально – м’яка панама з затяжкою під підборіддям. Бейсболку може зірвати вітер, до того ж в ній "згорають" вуха.
11. Сонцезахистні окуляри. Бажано на гумовій стрічці або зі страховочним шнурком. Без них ваші окуляри з високою вірогідністю підуть на корм рибам.
12. Сонцезахистний крем максимальної дії.
13. Все це пакувати в м’яку сумку або рюкзак, в жодному разі не в валізу!
Не бажано носити речі мілітарного стилю, особливо ті, що являють собою елементи одностроїв будь якої армії світу.