понеділок, 3 грудня 2018 р.

20-27.07.2019 Азорські острови


Азорські острови, що знаходяться в самісінькій середині Атлантичного океану — осередок унікальної природи та цивілізації. Дика та незаймана природа Азорів пропонує нам зустрічі з китами, кашалотами та дельфінами, що проводять літо саме в цьому районі Атлантики. Кожен з островів має своє виразне обличчя. Терсейра і його столиця Ангра ду Ероїшму — середовище унікальної старовинної архітектури, що входить у всесвітню скарбницю ЮНЕСКО. Мальовничий Сан-Жорж - царина екзотичного рослинного світу та фантастичних краєвидів, які дещо нагадують Ісландію. Столиця острова Файал — Орта — має давню славу місця відпочинку відважних мандрівників, що перетинають Атлантику під вітрилами. Їх і досі вистачає в міській марині. Ми обов'язково відвідаємо легендарне місце їх зустрічі — Peter Cafe Sport, якому нещодавно виповнилося 100 років. Острів Піку являє собою велетенський вулкан заввишки в 2400м. Це можливо наймолодший острів на Землі, що почав утворюватися лише у XVIII сторіччі. Острів складається з чорної лави і рясніє дивними печерами та іншими утвореннями вивержень вулкану. Незважаючі на вкрай несприятливі умови це — відомий центр виноробства.Вина з Піку відомі у всьому світі. Через безліч вкрай цікавих пам'яток на всіх островах подорож саме Азорами досить нетипова. Яхту ми застосовуємо як транспорт при пересуванні між островами. Переходи довгі, інколи добові. Тому ми чергуємо день під вітрилами з денними пішими та автомобільними прогулянками островами.


Вартість подорожі — € 1000 . Кількість учасників — до 6 персон.

До вартості подорожі віднесено:
• чартер (оренда) вітрильної яхти;
• постільна білизна та рушники на яхті;
• послуги капітана/гіда/кока/водія;
• харчування на борту (без урахування алкоголю);

• заправка яхти пальним;
• стоянки в маринах;
• медична страховка.

Додаткові витрати:
• авіаквитки в обидва боки (в разі необхідности надаємо допомогу в придбанні);

• трансфери;
• готель перед мандрівкою;

• оренда автівки (автівок);
• ресторани.


Якщо ви шукаєте незвичайних вражень, відчуття свободи, мандрів. Якщо вам подобається отримувати нові навички та знання. Якщо вас приваблює можливість стати на деякий час матросом, членом команди вітрильника. Якщо ви любите пригоди в компанії друзів, цінуєте нагоду зміцнити стосунки в колективі. Якщо ви шукаєте незвичний спосіб проведення корпоративу, семінару чи тренінгу — у всіх цих випадках нам є що вам запропонувати.

Ніяких турбот — всю підготовку і забезпечення безпеки ми беремо на себе. Вам потрібно тільки зважитися на цю пригоду, надати необхідну інформацію, заплатити і збирати речі.

Чартер яхти і купівля авіаквитків вимагають завчасних дій. Тому мінімальний термін подачі заявки — 4 тижні до передбачуваного старту.Тури влаштовуються на замовлення для груп 4-6 осіб. Для обговорення та запитань будь ласка зв'яжіться зі мною у будь-який зручний для вас спосіб.

Контактна особа: Олексій Пилипенко
mail: olexa.pylypenko@gmail.com
faceboook: olexa.pylypenko
skype: olexa.pylypenko
телефон (підключений до Whatsapp та Viber) : +38 095 912 0575

Немає коментарів:

Дописати коментар