понеділок, 12 червня 2017 р.

28.10-7.11 Лікійський шлях, західний маршрут (піший похід)


Лікійський шлях — знаменитий пішохідний маршрут, що входить в десятку найвідоміших у світі. Його назва походить від Лікії — давньої цивілізації, теренами якої проходить шлях. Тому ми побачимо багато архітектурних пам'яток і стародавніх руїн багатьох епох, від сивої античності до пізднього Середньовіччя. Крім того, на нас чекає чудова субтропічна природа - примхливе поєднання скель та моря, що мерехтить безліччю захопливих краєвидів. 
Лікійський шлях має протяжність 550 км, від міста Фетхіє на заході майже до Анталії на сході. Здолання повного маршруту — справа непроста та довга, зазвичай його ходять частинами. Туристичні групи ходять переважно східною частиною шляху. Ми ж зараз пропонуємо скористатися нечастою нагодою ознайомитися з західним краєм маршруту.
Піший похід — це можливість познайомитися з іншою Туреччиною, побачити захопливі гірські пейзажі, викупатися в безлюдних блакитних бухтах, відвідати автентичні гірські села. Ми почнемо з покинутого в 1923 році грецького села неподалік Фетхіє. Далі на нас чекає лагуна Олюденіз — турецького Мертвого моря з фантастичним пляжем. Піднявшися в гори ми проведемо кілька днів серед гірських краєвидів. Інколи нам будуть траплятися самобутні турецькі села, але переважно нас будуть оточувати мальовничі каньони, долини та урочища, над якими підноситься велетень Баба-даг. Подекуди ми будемо спускатися і до моря, зокрема на пляж Кабак та до руїн візантійської фортеці Калабантія. Далі на нас чекають вражаючі античні міста та фортеці Піднай, Летоон та Патара — місце народження святого Миколая. Поряд з яким найкращий у Туреччині 12-кілометровий піщаний пляж, на якому ми відпочинемо як слід перед останнім підйомом в гори. Завершимо подорож на березі затоки Кекова — чи не наймальовничішому місці на турецькому середземноморському узбережжі. Фінальний акорд походу - рибальське село Калекьой з лікійською фортецею Сімена та античним некрополем, а також залишки міста Міра в якому святий Миколай був епіскопом.

Тривалість: 10 днів.
Протяжність: 150 км.
Складність: йдемо як ідеться.
Формат: автономна мандрівка з ночівлею в наметах та самостійним харчуванням.
Вартість: 170 € з особи.

До вартості віднесено:
• послуги гіда;
• закупівля продуктів харчування;
• сніданки та вечері у виконанні гіда;
• табірне спорядження загального використання — казани, пилка і т.і.;
• похідна аптечка;
• страховка на час перебування в Туреччині.

В вартість не входить:
• авіаквитки в обох напрямках;
• трансфери;
• прокат особистого спорядження;
• вартість відвідування туристичних об'єктів.

Контактна особа: Олексій Пилипенко
mail: olexa.pylypenko@gmail.com
faceboook: olexa.pylypenko
skype: olexa.pylypenko
телефон (підключений до Whatsapp та Viber) :  +380959120575